Jump to content
ilias

Паркиране и последствия!

Recommended Posts

Тъкмо си понапудрих колата с нова броня и...

За последната седмица и половина ми се разказа играта.

В София намирам хондичката ето така на паркинга:

Публикувано изображение

 

Викам си - абе София, нормално.

 

Да ама... Тръгвам за Русе и след първото пренощуване...:

Публикувано изображение

 

След Русе последва Пловдив...

Там нямаше ужулвания, просто задния ми разградски номер в центъра на Пловдив не се е понравил на някой и този някой се е опитал да ми го изтръгне.

Но не му се е получило, понеже в КАТ са хитри и са ми го занитили. Човека явно се е ядосал и просто го е огънал и строшил пластмасовата стойка!

Номера отзад сега е на вълни:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тъпо :whistle: Не се тормози - и да се ядосваш, не можеш да промениш нещата. Моята кола така като я надраха от край до край с ключ и аз бях побеснял, но файда йок. Добре, че не съм го видял кой е, щото щях да го пребия и да си навлека беля на главата. А номерата ги крадат, за да ги използват с цел кражба на гориво от бензиностанциите. Добре, че не са успели.Сигурен съм, че ще я направиш и ще й се радваш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай аз да ти кажа какво се казава "разбиване"На моята сметка:- предната броня в Камаз- задната - в А6-цата на шефа :D - лявата врата ми я остърга един таз, изхвърчал от едно Мондео пред очите ми- в дясната ме подпря един дядка с мерцедес- още веднъж предната броня пред нас, че е малко ниска :) На сметката на сестра ми:-спукан ляв стоп от "кадърна" комшийка- на светофара млад колоездач спира в колата, докато говори по телефона- заден ляв панел одран на паркинга- пак на светофар някъв се изнася като тираджия и задира задна лява вежда- пак на светофар пак колоездач спира в колата, тоя път някъв дядка и вади акъла на сестра ми, помислила че го ударила...И тва ако не е каръщина.... :whistle:

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'Player101' Сега разбирам подписа ти под мненията..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ежедневни леки драскотини - каско и в сервиза, това е, няма друга оправия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моята всичките сам си ги направих. :( Първите 3 пъти не можах да спя по цяла нощ, ама вече претръпнах. Вярно, че е малко гадно, но мен ме успокоява факта, че двигателя ми е доста запазен за годините си. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познато мойта кола доста претърпя да тика кажа и то в кв Яворов уж спокоен то не бяха ламарини то не бяха гуми :( :( :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се случиха такива неща - на паркинг ме блъснаха челно! но се разминах само с изправяне на гредата(която пък "майстора" така изправи, че в момента предния ми капак е раздалечен от бронята и тя е по - навътре), две три вдлъбнатини, от това, че си отварят вратите със замах в моите, и ожулвания(драскотини) неясно откъде също по едната врата - сякаш нещо ми е минало от калника до края на вратата ниско долу. Такива работи малки, но честно казано много дразнещи. А като гледам снимките на колегата, просто нямам думи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно предложение. Така и така темата се казва Паркиране и Последствия. Нека се изчистят всики коментари освен първият и да стане една тема найстина Паркиране и Последствия, просто слагате снимка и мястото и евентуално как са ви ударили, ако се знае. Иначе максимум 2-3 страници ще умре темата както е тръгнало, а ще стане интересна и НЕприятна за гледане. И нека не се спами с ***ти удара и леле тоя/тая как те е размазал, просто Снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно предложение. Така и така темата се казва Паркиране и Последствия. Нека се изчистят всики коментари освен първият и да стане една тема найстина Паркиране и Последствия, просто слагате снимка и мястото и евентуално как са ви ударили, ако се знае. Иначе максимум 2-3 страници ще умре темата както е тръгнало, а ще стане интересна и НЕприятна за гледане. И нека не се спами с ***ти удара и леле тоя/тая как те е размазал, просто Снимки.

:) Подкрепям идеята, не съм единствения, за съжаление няма да съм и последния с такива преживявания :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Единственото, което можеш да правиш според мен, е да се опитваш да паркираш на места, които са с по-малък потенциал за такива случки... Понякога това коства 5-10 минути вървене пеш до мястото, където отиваш... но пък вероятността да имаш такива ядове намалява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДОста Тъпунгери са се навъдили .... (престъпноста нараства.. нормално за Бг) .... :(;) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...