Jump to content
Mouzes

Предни горни носачи.

Recommended Posts

Здравейте колеги. Днес ходих на майстор защото ми потропва отред и от ляво и от дясно по дупките(тропа си здраво). От там ми казаха че горните предни носачи( по думите на майстора били като дъга) и по специално тампоните са заминали. Та от там звъняха по магазините и след 1 4ас търсене намериха оригинални по думите им Японски носачи по 140лв бройката. Това нормална цена ли е защото ми се струва много. И какво бихте ме посаветвали. Благодаря. Колата е Civic 6ген. D15Z6

Редактирано от Mouzes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди половин година купувах предни горни носачи (BIRTH) и цената им беше около 95 лв броя (носача си дойде с шарнир)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съвет - естествено, че нови оригинални носачи са най-доброто решение, но при цена от 140 лв/брой ти се връват едни 300+ лв. за ремонтче по предото окачване (като включим и труда) :weights:

 

По-икономичен вариант е да сменяш шарнира + 2-те втулки на носача.

Ей това трябва да ти е горния носач:

Публикувано изображение

 

Цената за шарнира + 2-та бр втулки е около 60 лв. за носач.

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 555 -цената е 120лв.На Марсо пак е 120лв.Optimal e 90 лв.Така, че оригинален да толкова трябва да е .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bebcho ти е казал :bash:

 

:weights: Нали ако не те изгърби майстора, няма да може да спи довечера :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще ти помогна, но да се ориентираш - оригинален ЯПОНСКИ долен носач за ЦР-В е 760 лв. Естествено имаше и за 140 лв. пак "оригинален" :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също щях да добавя, че скоро сменях задни носачи с оригинални на Prelude 5 gen, и бяха точно по 760 лева парчето, така че 140 лева за цял носач ми се вижда нищо и половина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинален горен носач за твойта беше около 250лв.За 140лв ти се предлага OPTIMAL,BIRTH,LONG HO или поредния боклук на роднип пазар.Този който ти го продава за японски е в голяяяяяяма грешка.Колегите те посъветваха правилно слагай някакъв шарнир и някакви втулки и ще си далеч под 140 лв.Ако обаче твърдо си решен да сменяш носачи и държиш на качеството,аз бих те посъветвал да ползваш MOOG или LEMFORDER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...