Jump to content
Se†heriaL

Хонда мебели

Recommended Posts

Значи колеги, наскоро помагах на един приятел да разглоби изцяло една кола и докато разглабяхме седалките се сетих за серията на Топ Гиър, където след някакъв челиндж, трябваше да си продадат колите и Джереми си беше направил, гарнитура от седалките и маса от двигателя. И понеже стола за компютъра ми се счупи и ме озари невероятната идея, да си направя стол от седалка от хонда. Сега ме е одарила кризата малко но по-натам мисля да реализирам идеята. Въпроса ми е някой от вас пробвал ли е нещо подобно, не само за стол а за всякакво домашно обзавеждане.Не намерих такава тема за това пускам нова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова , такова и такова предполагам имаш в предвид? Не вярвам да е много сложно да закрепиш основата с колецата за седалката. Виж Бос Хога или Драги4а дали няма да ти подарят някоя запазенка седалка от някой модел хонда и го слагай, колко му е.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нещо от тоя тип, да. Не е сложно, аз сега гледах механизма как е. Само се завинтва от долу с 4 болта и е ток и жица. А ако някой има такава седалка дето не му трябва няма да му се разсърдя. Въпроса е да е здрава като механизъм иначе ще си я претапицирам това не е проблем.Иначе пуснах темата да видя дали някой друг е правил такива неща, може да изкочи още някоя яка идея :mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съв правил подобно нещо, но ето ти една идея. Трябва ти само някой запазан осмак :)Публикувано изображение

Редактирано от kopelence

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купи си 4 b16-ки и едно ОГРОМНО стъкло, махни им главите кат на този V 8 горе и си ти :wub:)бтв ако не е запазен на песакоструй става идеално чисто :huh:

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе жал ме е да сасипя 2 б16ки за една маса. Ще мина и без масата :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Аз, съм така сложил съм седалка от 5-та хеч на механизъма удобно е :wub: ако има интерес ще направя снимки :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Аз, съм така сложил съм седалка от 5-та хеч на механизъма удобно е :wub: ако има интерес ще направя снимки :huh:

 Дай  да видиме как е станало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тапицерията беше зле и седнах на машината и сътворих това, после две парчета профил на Хилти по 40см и малко самонарезни видии с гайковерта. :wub:http://mikobe.snimka.bg/details/obshti.534582

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи викаш е удобно. :wub: А нещо за подлакътници някой има ли идея как могат да се сложат и по-важното дали продават някъде отделно само да мога да си ги купя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това съм го мислил даже пробвах със старите, които са си на стола но най добре да си купиш такива със подходящата дължина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...