Jump to content
chopper1969

Уйндоус 7

Recommended Posts

Здравейте! Казват че старо куче не се учи...но и аз трябва да мина на Уйн7. дръпнах си последната версия от торентсайтовете...пиратска естествено :lol: До тук добре...но ми пристигна като iso. файл. Пише че трябва да се запише на ДВД диск с Неро...и до тук добре. Но как се записва iso файл с Неро, моето е версия 6...тоест...как да продължа на татък така че диска да е с нормален автостарт, а не да остана изненадан когато дойде време да го използвам? Моля някой да ми отговори на лични за да не пълним темата с коментари ! :) Благодаря предварително!

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с 6то неро би трябвало да е като с другите, пускаш Нерото, file-open - посочваш исото и пишеш (но не на макс скорост)От ХР насам уиндусите могат да пишат исо файлове.Исото е формат тип "огледален образ", т.е. ако е направено както трябва записано на цеде дава точен образ на оригинала, не са нужни допълнителни стъпки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за бързите и изчерпателни отговори тук и на лични ...схванах картинката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо казваш "трябва да мина", защо е задължително да минаваш на 7, някой те излъгал, че е по-хубав или какво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо казваш "трябва да мина", защо е задължително да минаваш на 7, някой те излъгал, че е по-хубав или какво?

Ако компютъра има достатъчно добър хардуер (2+ГБ рам, двуядрен проц, нормален диск), 7-та е най-добрия вариант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако компа ти е поколение от преди 2-3 год. не е много препоръчително вин7 , стига да не си го взел на времето с най новата и модерна конфигурация. Но все пак можеш да го пробваш , преди да му включиш интернет трябва да го кракнеш за да можеш да го update-неш и той сам ще си свали нужните драйвери за hardware-а ти !преди това си свали winrarпрепоръчвам ти да използваш този крак. http://activity.rimex-ltd.com/Windows.7.Loader.1.9-DAZ.rar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, доста наясно съм с компютрите и хардуера им...последният ми е от преди 3 месеца и си е доста мощен :( единственният ми проблем беше че незнаех как да си изпека ИСО файл с Неро без да го разархивирам с Ултраисо например. Пак огромни благодарности на всички!activity благодаря за крака :(

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...