Jump to content

Recommended Posts

Здравейте1.5 12в 1 ген. Зареждам от различни видове бензиностанции 20 лева-50 километра минавам.Набива ми грешка 2 и 4.При палене ми светва чека и гасне 2-3 секунди след като запаля.Съвети?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ти видях и старите теми какво си питал, моя съвет е да я закараш на някой който наистина разбира, защото твоята кола май е доста "болна".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В това и аз съм сагласен, но досега обиколих около 10-12 места и на всички ми казват, че нямат инормация и букси и така нататака за тази кола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе всички вие сте големите техници, но неможете (не може и да предположите) от какво е моя проблем за какво висите в този форум?Пиша един пат пиша двапати,три и накрая се оказва, че аз съм този дет пише глупавите теми.Смяна на масло и аз мога да правя и да напиша на някои отиди на някои маистор ви затова ли седите тука за да напишете това ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе всички вие сте големите техници, но неможете (не може и да предположите) от какво е моя проблем за какво висите в този форум?Пиша един пат пиша двапати,три и накрая се оказва, че аз съм този дет пише глупавите теми.Смяна на масло и аз мога да правя и да напиша на някои отиди на някои маистор ви затова ли седите тука за да напишете това ?

Никой не е длъжен да ти отговаря на въпросите !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай колега но това тук не ти е личния екип техници. И аз много пъти съм търсил информация тук и не съм я намирал, еми продължавам да търся другаде. Нямаш право да съдиш някого че не ти е отговорил на въпроса. Може хората да не знаят, може да знаят и да си траят, може просто да не си им симпатичен, или може би да не си попитал по правилния начин.П.С. Сега видях че си от Бургас, що не отидеш до Апостолов за една диагностика?

Редактирано от Marcus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега...ето ти един номер 0889 668266- Диян се казва човека (сред Хонда средите е известен като "chikiriki ")Oбясни му какъв ти е проблема и мисля ,че може да ти помогне ...успех :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

oxygen sensor-2, Crankshaft Position Sensor-4. в гугъла има преводач, преведи си ги да разбереш какви са ти грешките. от там ти е и високия разход :lol: нямаш букса за диагностика и връзка с външни устройства, не са те излъгали хората. как може да ги изчистиш--в раздел технически има точно кое и как се прави, ще го намериш. ама и да ги изчистиш скоро пак е се появят докато не си отстраниш проблемите, демек тия от грешка 2 и 4. вместо да чакаш наготово някой да ти каже кое и как се поразрови първо малко из форума- има всичко по твоя въпрос. огледай се в р-л технически най-отгоре :)там са отговорите за тебе.успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на питбулс тоя датчик ми е счупен ако става вапрос за него седи на смукателния колектор.Ще ровя из темите да тарся за датчика на коляновия вал каде седи.п.п. Не съдя никой, че е длъжен да ми каже, но тогава те да не съдят мен, че търся постоянно помоща им!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...