Jump to content
wildbongo

проблем с паленето

Recommended Posts

колеги имам проблем с паленето сменях си маслото,след като го смених извадих лолите да поткача масло,после ги сложих обратно, но забравих че съм на газ и се задавих колата и повече не можах да запаля.Помислех си че комутатора е сдал купих си нов смених го и пак не пали после смених цялото делко от работещ автомобил и пак не пали не стига искра до свещите.От помощ ще сами всякакви съвети и познания благодаря предварително колата е d15b2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо си решил да подкачваш масло по този начин като при нормално палене маслото се качва за секунди... :rolleyes: Най вероятно си прецакал бубината с това откачане на кабелите, или спойките на главното реле..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бобина или комутатор...почти винаги гори едното при изваждане на лула от свеща при работещ двигател. Странното е че и двете са в делкото..а ти спомена че си го сменял цялото, после като го върнахте на другата кола...тя запали ли?...щом имаш от къде да вземеш части за проба...продължавай по редичката..... да не би да ти е пипана инсталацията и да си с външна бобина?

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм с външна бобина и не е пипана инсталацията да после запали като го върнахме на другата кола продължавам да гледам може и компа нешто ще видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм,странна история братчед ;) досега рових наляво надясно и..... нищо не ми идва на ум от какво може да е.но щом не ти идва ток до свещите няма смисъл да сменяш компа.явно не е там проблема.виж пак за някоя откачена букса или прекъснат кабел... :D;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си разменил лулите без да искаш?

дори и да ги е разменил пак ще има искра от лулите,а при него въобще няма.наистина странна работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре продължаван на ред е да сменя компа и ако не е от него вече наистена странна работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя грешка е записана на тая кола?Освен бобината да изгори няма какво друго да стане...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...