Jump to content
atoma

Показва ми две грешки, 13 и 20

Recommended Posts

Здравейте,бих искал малко пояснение за грешките които ми дава компа а именно:13 BARO - atmospheric pressure sensor20 Electrical load detectorно немога да разбера за какво са, предполагам 13 е нещо за въздуха, а 20 идея си нямам даже. Надявам се не задавам тъпи въпроси, и някой би ударил едно рамо къде да търся проблема или да търся помощ от сервиз. Компа е PM6 (37820-PM6-A09). Мотора е D15B2 с пълна инжекция. Благодаря предварително на отзовалите се.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете си ги забрани от чипа :lol: или ако ти се занимава си намираш atmospheric pressure sensor от 4 ген. да речем, и го монтираш.Electrical load detector- беше нещо свързано с кутията за бушоните,някъде бях мяркал подобна тема.П.П:Теро, щом вади грешка "Баро",май е ясно коя е генерацията :lol:

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора хубаво е д15 ама в случая е по-важно да се каже че е 5 ген колата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 - датчик за атмосферно налягане (APS)20 - електронен детектор на натоварването (ELD)това е колега :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 също се среща като BARO :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на отзовалите се.Да колата е 5-та ген. :rolleyes: както са казали по горе колегите.Странното е че до преди седмица и половина всичко си беше наред нямаше чек-ове нямаше нищо и след това зеха да играят оборотите, да прекъсва от време на време, върна се синдрома на Б-злето (замисляне), след смяна на свещи нещата малко се подобриха но снощи както си карах и светна тая жълта ламБа. Иначе колата си върви, прекъсвача си е където трябва, странна работа. Ще я водя някъде днес да я видят, че ме дразни така като прекъсва и прехапва.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...