Jump to content
Т.Иванов

Хонда сивик 5 ген хеч.

Recommended Posts

Здравейте колеги.Бих искал да ми дадете информация за дадения модел 5 ген хеч (93-95г.),защото точно на нея съм се спрял и такава си търся .Интересува ме кой двигател е по читав дали има дефекти по модела и ако има какви са...... абе общо взето всичко за този модел.Ще бъда мн благодарен :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В форума има тъсачка макар и скапана потърси инфо там, тази тема съм я виждал доста пъти.... :lol:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега търсих търсих нищо не можах да намеря.Ако знаеш къде точно си я гледал доста ще помогнеш :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си се спрял, а щом можеш да избираш д16з6 е правилня мотор, не че на другите нещо им има, но д13 е малък а д15 ако е трябва да е Б7 но май не се слага на хеч а само на купе. д15б2 мотора плаче за инжекцион. Според мен баланса на вървеж и разход е този д16з6 :lol: И другото важно е при огледа да си отваряш очите за ръжда, малко страдат петичките от нея :lol: Поздрави и успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но колко е трудно само да намериш някоя която наистина си заслужава аз съм от Варна и да ви кажа тук почти няма хонди а ако има цените им са мн надути Бях гледал една 95г. 1.5 90 коня цената и беше 4500 как да ги дам тия пари като знам че по принцип реална цена за този модел е 2000-2500 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе човек, във Варна сигурно е най-силната Honda агитка от цяла БГ. Поинтересувай се, отиди на 1-2 срещи и съм сигурен че колегите ще ти помогнат да намериш това, което търсиш.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам още едно въпросче.Къде най-често се появява ръжда за да знам при оглед къде да обръщам внимание??? :honda::punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните вежди,задната вратичка и под пластмасовите прагове.Там е най често срещана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...