Jump to content
dan4o

калобрани

Recommended Posts

колеги искам да попитам дали задни калобрани от седан 5 генерация стават за задни на хеч 5 генерация, благодаря предварително но моля само за отговори които са 100% сигурни и са пробвали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам за продаване задни от купе и преди няколко дни с един колега мислихме същия проблем.Излизат с различни парт номера и по американските форуми пише че са различни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега а тез дето ги продаваш от купето стават ли за хеч говорим за задни аз предни имам,ако стават за хеча колко им искаш цена на лични да не сгафим

Редактирано от dan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стават човече , точно това гледахме с един колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пробвал съм от хеч на купе и не стават.На седана бронята е същата като на купето.Почти съм сигорен, че не стават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвахте ли ги на кола да ги наложите или само по парт номерата ги сравнихте, мерси за светкавичния отговор колега все пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на купето и седана са по високи/стоковите/ и на хеч седят смешноиначе щом слагат от хеч на купе що да не става и обратното :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверено - стават НО стоят грозно. Бронята на купе/седан е по-дълбока така да се каже, и като сложиш калобраните на хеча ще остане около 1 пръст разстояние между бронята и калобрана (няма да легнат както трябва).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към колегата спаско52 как да те разбирам кат ги сложа и ще са по близко до земята ли и ще изглеждат грозно като ги погледнеш отзад. Към колегата от горния пост не разбрах къде ще се получи този 1 пръст,а нещо не може ли да се преправи или ме съветвате да си търся оргинални за хеч

Редактирано от dan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качват се почти до горния ръб на бронята,откъм земята са окако ги отрежеш може и да стане нещо,но се съмнявамне му е тук мястото но имам от хеч,ако те интересува

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм снимка в нета на хеч с калобрани от купе, ама в момента не мога да я намеря :unsure: Ето виж вместо да стоят калобраните така - Публикувано изображение прилепнали по бронята, те ще стоят ето така Публикувано изображение там където е червената линия - ще има фуга около 1 пръст между бронята и линията на калобрана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата от горния пост за снимковия материал и бързите и точни отговори и на всички колеги отзовали се на моя въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече имаш отговора, но мога да потвърдя - НЕ СТАВАТ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да използвам темата на колегата .. дано да не ми се сърди . Някой знае ли от каде мога да си купя такива калобрани за хеча ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...