Jump to content
dima78

Кое къде е?

Recommended Posts

Не видях другаде такава тема..но чест въпрос е "Къде се намира еди какво си?" Колкото и тъп да се струва на някои въпроса, той е мн популярен. Е,.. после тръгват и други като Как се сваля, Как работи и т.н..

Засега мисля да се спрем само на 1-вия и 2-я въпрос, като се посочи име, кратко описание, местоположение при даден модел и как е 'вързано', ок

Например:

[*]Хидравлична помпа: на 1.4 мотора - отпред, вдясно, на 2 болта и ремък към вала.

[*]Шок датчик запалване: на Сивик англичанка - под таблото, зад средната конзола, до десния ти крак, букса 2-ка и 2 болта 6мм.

[*]Бензинова помпа: мотори инжекция - в разервоара.. сваля се..

Чарколите е хубаво да се групират по области..

 

какво е мнението на шефовете и колегите изобщо?

Редактирано от dima78

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро предложение за тема, но искам да те поправя без да се заяждам за БЕНЗИНОВИТЕ ПОМПИ, не на всички модели са в резервоара, например HONDA SIVIC 3 генерация е механична и е на мотора храни карбуратор. МОТОРЕТКАТА Е - 1,3 12valve, 75 кончета ако не се лъжа има и др модели с външни помпи. Успех в начинанието ще следя за развитие на темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е че едно ръководство от ТУК ще свърши много по-добра работа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро предложение за тема, но искам да те поправя без да се заяждам за БЕНЗИНОВИТЕ ПОМПИ, не на всички модели са в резервоара, например HONDA SIVIC 3 генерация е механична и е на мотора храни карбуратор. МОТОРЕТКАТА Е - 1,3 12valve, 75 кончета ако не се лъжа има и др модели с външни помпи. Успех в начинанието ще следя за развитие на темата

Сигурно си прав, dan4o. Просвирвам идеята просто. Не мисля и аз да командвам парада - затова си има шефове форума - нека те определят :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро предложение за тема, но искам да те поправя без да се заяждам за БЕНЗИНОВИТЕ ПОМПИ, не на всички модели са в резервоара, например HONDA SIVIC 3 генерация е механична и е на мотора храни карбуратор. МОТОРЕТКАТА Е - 1,3 12valve, 75 кончета ако не се лъжа има и др модели с външни помпи. Успех в начинанието ще следя за развитие на темата

Сигурно си прав, dan4o. Просвирвам идеята просто. Не мисля и аз да командвам парада - затова си има шефове форума - нека те определят :lol:
:lol: некое шефче тук да се произнесе..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какъв е проблема да се развива подобна тема. След като виждате смисъл в това, значи има такъв. За какво точно трябва да се произнесем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какъв е проблема да се развива подобна тема. След като виждате смисъл в това, значи има такъв. За какво точно трябва да се произнесем?

Ами толкова мн да харесате идеята и я направите важна' :lol: а ние ще си пишем кое/къде/как, ок

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да сложа нещо като важно, ако то не е такова. С други думи темата трябва да потръгне за да стане важна.Да не ме разберете погрешно, аз виждам смисъл в темата, но трябва и другите потребители да го видят за да стане важна. Информацията трябва да е сбита и достоверна, базираща се на личен опит, не трябва да има и обсъждане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...