Jump to content
Prelude_2.0

Помощ за разщифроване на грешка ЦРХ ВТ 92 г .

Recommended Posts

значи червената лампичка светва : 4 дълги интервала след това 4 къси ... престава за момент и после 1 дълъг интервал и след него 5 къси премигвания , след което се повтаря светенето . чека светва след около 10 мин каране . А колата си я усещам като преди без промяна . днес я карах по магистралата и си върви на пушка 220 без зор ако някой може да ми помогне да разшифроваме ще съм благодарен . търсих по темите но не намерих нищо ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно в този раздел "Технически въпроси" най-отгоре има пинната тема "полезни технически", точно във полезни технически първата посочена тема е "кодове за грешки", не знам какво си търсил но според мен очи вади. :DПо въпроса - 44та грешка я няма като описана грешка, общо взето на компютъра има нещо дето не му харесва по горивната система, обаче и той не е много сигурен какво точно е това нещо. Моята ми я набиваше тази грешка при крепене на някакви еднакви обороти, примерно извънградско като задържиш повечко време с една и съща скорост и се шашавеше. Случаят беше "тюнинг" горивният регулатор, с който купих колата - беше се скапал и надуваше много, разхода ми беше около 16-17/100. :D Сложих си стоков регулатор, престана да набива грешката и разхода падна под 10. ;)15та грешка пък е изходът от ецу'то към комутатора в делкото, има нещо дето не му харесва и там но не съм сигурен как се оправя тази грешка и какво точно значи. ;) Виж свещите с какво разстояние са и си разгледай хубаво делкото - палеца как е, зъбчетата дето палеца прехвърля ток към тях за цилиндрите, и т.н. ;) Оборотомера прави ли ти мизерии ? ;)

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята като я понапъна светка чека,но няква паразитна грешка дава -ламбда сондите,но те са изключени.Промяна във вървежа няма :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от два три месеца карам с добавка за покачване на октана но я ползвам умерено с обикновен 95 ... това за горивната система а комутатора го сменявах преди месец и половина сложиха ми неоригинален в Юби ко Горубляне но уж нямало проблеми.ако махна клемите на акумолатора няма ли да се оправят нещата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...