Jump to content
Plevelcho

Honda Среща - БАКАДЖИКА 2010

Recommended Posts

Майтап майтап ама другия път. Знаете че от такива караници после неможете да станете от масата. Не ви е срам аз ще ви се карам на пещерски като ви вида.За мене двойна стая с двойна сауна с две жени, джакузи, двуместна кола и два билета за концерта "Пиянски вичири" за двата дена. От училище съм свикнал така все на двойки.

Редактирано от StreetStyle

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееее, нямам търпение вече. В събота сме на линия, малко късно, но все пак на лице :weights: Ще ми е много драго да се запозная и с Пловдивчани, все пак 4 години няма да мърдам от Пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОГА е тая среща хора?може и Силистренската бригада да доидем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише в началото на темата колега!Тази седмица събота срещу неделя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм,започвам да се замислям,пък ми е и наблизо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламене, ако вземеш много много да я мислиш ще я изпуснеш ;)Пък и имам разни подаръци за теб ;) ;)Получават се лично хахаха п.п. Монкаа, виж как се сетих - сега ще трябва да черпиш кана яйрян ;):P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един Диего се скатава,ама да видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си мислим за един и същ замина за чужбина да бачка и чаааккк догодина ще си дойде на родна земяяя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде дано се съберем повече народ, че да става шоуууууууууууууууу !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм от петък горе, че въздуха ми понася много добре ... а и не само той !!!И така като гледам май няма да съм сам де !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го времето, дават го нещо дъждовно !!! , но ако не се разцепи земята на две няма какво да ме спре !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петък на обяд тръгвам, Ачо да ме чака с потен Туборг в ръка, да не объркам мястото !!! Ако има някой, който му се идва и няма транспорт, да се обажда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го времето, дават го нещо дъждовно :cry: , но ако не се разцепи земята на две няма какво да ме спре :honda:

Времето го дават 26-28 градуса през деня, а вечерите15 ;) затова си мисля, че господ е хондаджия :lol: Ако някой има въпроси или нужда от опътване тел. ми е 0887476189

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има нужда от посрещане - 0888 959 316-Живко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве ще се видим утре, колегиии : )))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен в Събота ще се грабна от Бургас до Ямбол :) Само някой да ме опъти къде е тая местност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре вечер сме там!между другото утре минавам на околовръстното на София около 11:00 и ако има желаещи можем да пътуваме комплект

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен в Събота ще се грабна от Бургас до Ямбол :) Само някой да ме опъти къде е тая местност

като стигнеш Ямбол хващаш околовръстното и като стигнеш едно Т-образно кръстовище завиваш на ляво. После след село Чарган има път на дясно за Бакаджика! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Само някой да ме опъти къде е тая местност

След като влезеш в Ямбол попитай да те ориентират как да излезеш в посока село ЧАРГАН (защото не знам откъде ще влезеш). Като тръгнеш от града в тази посока имаш около 10-ина километра до отбивката на дясно за Бакаджиците (малко след Чарган е мисля, ако греша да ме поправи някой градски). Иначе самото възвишение се вижда още от града и не можеш да го объркаш - при нас си е поле, така че се набиват на очи тез мощни 500-метрови баири :-)...

 

Мойте планове леко се промениха и сигур няма да успея присъствам пълноценно :-(... но ще се опитам поне да се появя да кажа "здрасти"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО - УТРЕ СЪБОТА ОТ 11.30 ДО 12.30 ЩЕ СЕ ЧАКАМЕ И СЪБЕРЕМ С ЯМБОЛИИ ДО ХОТЕЛ ТУНДЖА В ЦЕНТЪРА НА ЯМБОЛ. Който може направо там да идва и се качваме нагоре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата се получи неочаквано добре. Страхотно беше :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещтата си беше много добре.Само незнам дали ходиха на летището в Сливен защото зааваля.Абе срещата си беше супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходихме на пистата до с.Тенево, но и там ни хвана дъжда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пускайте снимки и клиповете от 12ч са много важни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, мале .. и аз бях там и все още летя из небесата :D:lol:Дако скоро пак се видим , че вече ми липсвате :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа успешно изтрезнях :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа успешно изтрезнях :D

[/quote

 

 

погледа как е оправили се :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за купондциите ... Доктора и Попа - Ракиева чешма ;)

:D;):D:lol::D Без коментар хахахаха , ех ама беше суперррррр :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох сега ставам, брах душа досега :D , съжелявам че не дойдох на пистата, ама заваля зверски и се отказахме, така и така имаше вероятност да предам богу дух :D.Поздравявам всички които бяха там и всички които се отбиха през палаткавия лагер.Аз си изкарах страхотно има доста снимки и като се пооправя ще ги кача.п.п Ачоооо дръпката с теб си остава няма да те забравя така че бъди готов, и още един колега с 1.3 чесахме езиците ама а де като не помня как се казва, той само че трябва да е със закачен акорд отзад( на Плевелчо и Разел- пак не помня ника му малкия плевелчо ;):lol: ) и така . Айде със здраве :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачката има некви жокери ама не казва!Напляска ни всичките Д15 - ски :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве фен ти не отвори ли капака и не игра ли върху двигателя :D:D не мога да си спомня много.Аве нали на наща мацка дадохте да кара - тя същата кола ли е?п.п Ачо не се закачай, скоро ми пристига всмукателя :P

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухахаха, да бе! Вашата мацка кара нашата кола хахахахахах :D :D :DМале аз изтръпнах , а за Tони (Draik) незнам ... :PХахаха, Калоянскии , имам 1 гаден жокер ... и той е плочката на газовото , че не ми остана време да я махна :P:):DИ да ви поздравя с една песен, която не сте чували от много време :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=Yu1eCFxhr0g

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох сега ставам, брах душа досега :D , съжелявам че не дойдох на пистата, ама заваля зверски и се отказахме, така и така имаше вероятност да предам богу дух :D.Поздравявам всички които бяха там и всички които се отбиха през палаткавия лагер.Аз си изкарах страхотно има доста снимки и като се пооправя ще ги кача.п.п Ачоооо дръпката с теб си остава няма да те забравя така че бъди готов, и още един колега с 1.3 чесахме езиците ама а де като не помня как се казва, той само че трябва да е със закачен акорд отзад( на Плевелчо и Разел- пак не помня ника му малкия плевелчо :D:P ) и така . Айде със здраве :)

Със мен Dominiko си говори цяла вечер ..... голямо лъгане се лъгахме :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...