Jump to content
hondaracer

смяна предните накладки-сивик D16Z6 седан

Recommended Posts

колеги тука изкочи един проблем.. карам сивик 5 генерация седан и са ми за смяна предните накладки поръчах от магазин уж за моята са а не стават по-различни са.. върнах ги продавача ми намери уж моите които трябва да са, но и те не стават за малко се разминават ама не пасват купето ми е EH9 тоя ми изкара че накладките ми били от EJ7 :D ако някой може да ми даде акъл открит съм откъм идеи защо така не могат да се намерят тия накладки.. благодаря предварително :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени магазина ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека щи даде всички налични накладки,само и само да не ти враща парите.искай си кинтите и отиди в друг магазин и си поръчай по каталог както излизат за твоя модел.кво си се запекъл та чак си се регистрирал за едни накладки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да те насочи човек, като не знае от къде си? Попълни си профила. Моят съвет е, да потърсиш тук гаранция, че ще ти прати каквото трябва :) Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой може да ми даде акъл открит съм откъм идеи защо така не могат да се намерят тия накладки.. благодаря предварително :)

Вземай една от старите накладки с теб и сравнявайте на место...Може да са ти сменени дисковете и апаратите и за това да не излизат по каталог...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за съветите в кайна сметка се справих с проблема като паснах с престъргване едни които почти пасваха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...