Jump to content
hondarev_accordov

Идея за цвят на джанти

Recommended Posts

Здравейте колеги,през изминалата нощ ми откраднаха капаците на джантите :lol: и вече изглеждат доста груби.Джантите са 16 и са марка центра(много здрави джанти).Допитвам се до вас за съвет понеже нещо не мога да измисля как да ги пребоядисам за да стоят добре на колата.Върти ми се в главата черно със син кант или само черни,както и цвета на субару(колегата oblaka е с такъв цвят на джантите)Много ще се радвам да ми помогнете в избора на цвят и много ще се радвам на някоя картинка как ще стоят направена на фотошоп.Сега ще кача снимки да погледнете за какво иде реч:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че черно със син кант е добър избор! Хем ще се връзват с цвета на колата, хем липсата на капачки няма да дразни окото, защото вътрешността им ще бъде черна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мое мнение, че Златист цвят ще и ходят особенно добре. Ще се връзват с цвета и със модела джанти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ако кажа бронзови или златисти с какво око ще погледнете на идеята :lol: Ако са черни направо ще "изчезнат" от колата, все едно си с железарки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Златисти и според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този син цвят и златисти джанти се едно субару.. Според мен черни с полиран борд или бял борд ще и отива много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бели.... със сини гайки... ама да не ти завлекат и гайките :lol:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за златистите, не съм привърженик на черните и 20 ки да са губят се в колата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При един стругар ще си направиш капачки каквито искаш ако само заради това ще боядисваш джантите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-подходящ би бил цвят "алкалний батерий". :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цвета според мен е добре, джантите са много грозни :( (купи си други)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си да се боядисат джантите бели и по средата да се направи капаче което да е в син цвят.Нещо такова:

Публикувано изображение

Тези дни ще говоря с някой майстор да видим дали ще може да ми направи големите капаци или ще правим малките капаци.Понеже капака трябва да е накривен,така че да се получи продължение на лъчите,незнам това как се прави.Докато средното капаче става право и предполагам не е сложно за правене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То добре бели, ама такива коли под път и над път. Най-добре е златист цвят. Просто е по-модерно и на това синьото направо ще му заспи. А ако е златиста перла малииии... Да не си син голф двойка за да ги боядисваш бели, давай златистото и ще останеш очарован като ги видиш на колата, хем и по-модерен вид ще има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не смятам, че бялото е лоша идея и се връзва на синьото. Стига с това златно, ебаси циганиите. Според мен златно седи добре на черна кола, или ако боята е от черната перла със златни отенъци супер, но да ми твърдие, че на тази синя кола златното е чак толкова як звят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Брех тези джанти... много полицейски бе :) Екстра седят на Прелюда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха . . .маитапа на страна но и на мен ми харесват на Полицая джантите! Бомба са!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха . . .маитапа на страна но и на мен ми харесват на Полицая джантите! Бомба са!!!

а,не бе лъжем се,обърнал съм всички чужди сайтове да търся идеи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяло като мляко наи ще е добре или бяла перла!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черни джанти отиват на всяка една кола, така че аз съм за черни с бял кант :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черно определено! това златисто ми е страшно циганско, особено на синя кола, отива си само на черна, въпреки че пак не ми харесва. имаме един колега със тъмно синя шеста генерация със златисти джанти, pete_tong или нещо такова, виж я неговата, според мен е отвратително ( нищо лично, просто изказвам мнение и давам пример :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за оффтопика но раздела не се ли казваше "спорт и тунинг" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...