Jump to content
M&M

Педала на спирачките Сивик

Recommended Posts

Взех наскоро едно Купе 5 ген 1.5 на жената и си имаше проблем ,че педала на контрата потъваше понякога.Дисковете и накладките са почти нови,сменихме и спир.помпа и проблема с потъването го няма ,но остана един неприятен празен ход на педала около 2 -3 пръста ,надолу кове.Жената не е щастлива от това-помощ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да уточня-помпата е нова от Малайзия май и налята нова спир течност ДОТ4(маркова)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервото се регулира , може от там да е.Отзад ако е с барабани и те се регулират , че саморегулирането не винаги работи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервото се регулира , може от там да е.

За мен е интресно как става това.Ако знаеш-сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би помпата не е точно за модела. И аз взех така помпа от 1.4 но моя човек майстора ми каза че ако ми я сложи ще имам голям празен ход.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я разкажи за реглажа на сервото...отзад е с барабани ще проверим там да видим кво става...мерси на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свободният ход се регулира от накладките в барабаните.Ако си ги сменял проблемът ти е следният оста на регулиращият механизъм е по-малък от отвора за оста в самата челюст.От там се получава следното, оста на рег.механизъм има голям луфт и освобождава зъбното колелце което при няколко натискания на спирачката отново се разконтря и отхлабва.И спирачният педал започва да хваща от средата, а не горе както трябва и е желателно да бъде.Преди седмица се справих с проблема като си направих втулки от алуминиев лист и обрах луфта на рег.механизъм.Отдавна трябваше да го направя, но мързела е голямо нещо :)

Редактирано от Golf-Assassin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...