Jump to content
Stefan Lalev

Въпрос за покупка

Recommended Posts

Здравейте колеги ,искам да ви попитам заслужава ли си да си вкараш кола от UK?В смисъл такъв че съм си харесал примерно ето този сивик : http://cgi.ebay.co.uk/2002-HONDA-CIVIC-TYP...=Automobiles_UK има такива за по около 2500 паунда , та какви такси трябва да платя и колко ще ми излезе приблизително с всичко включено за да си я докарам до България.Това ми е мечтата за кола бих пренебрегнал факта че е с десен волан.Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако не се лъжа трябва да си направиш регистрация и да наддаваш за колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам си струва. Поне по старите хонди имаха по добра корозиона защита ако са от сащ или канада. Ако е достатъчно скъпа излиза доста по евтино от колкото от Европа, май после се сменят фаровете че са различни на къси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам че трябва да се регистрирам и да бетвам за нея.Говоря след като я купя ми е въпроса как стои въпросът с докарването до БГ и какви такси се плащат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо малко инфо за ибей, в повечето случаи там се продават коли на които нещо не е наред. Аз не бих купил кола от там. В случая (ако не си прочел описанието) колата е удряна и ремонтирана. Освен това е обявена за втори(или пореден) път, тъй като някой я е спечелил на предишния търг , но след като е отишъл и я е видял се е отказал. В момента цената е стигнала £2300, но човека сигурно има обявена твърда цена(3800например) и под нея няма да я даде.Закарването и рег. в БГ не трябва да те притесняват.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма обявена твърда минимална цена за колата! Но е пусната и друга обява, вероятно в друг аукцион и може да пракрати този в случай, че се продаде на другото място. До колкото схващам предстои скъп ремонт [!]Но понеже е даден телефон, най добре се обади и разпитай за подробностите, ако си сериозен му поискай да ти даде линк за директно купуване на цена на която се споразумеете, но задължително през ибей, за да не излезе после, че колата няма и двигател! Купувача има 0 рейтинг, така че и да го наплюеш пред ибея няма какво да губи!!! За плащането - не превеждай парите от тук, а плати на място за да не останеш с пръст в уста. Така поне ако се почувстваш много измамен, може да се откажеш от покупката и да си останеш само с екскурзия до Англия. Но имай в предвид, че тук се продават основно прецакани коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми звучи добре - с толкова неизвестни...скъп ремонт, няколко пъти ре-лист-вана. Защо просто не погледнеш ето тази обява, на колега от форума - колата е във Варна и описанието звучи доста добре :) Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автовозите са към 500 паунда, и в цената предполагам е включена и разправията с документи и т.н.То си е твоя работа, ама ако ще е с десен волан, не е ли по-добре някаква джипка (CRV, RAV4...) - доста са евтини, видимостта е по-добра, а и няма да ти изпадат зъбите по дупките? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...