Jump to content
x-ray

Проблем с блока Д16а6

Recommended Posts

Значи имам един мотор Д16А6 които на втори цилиндър е сцепен и не става(блока)Интересува ме кои друг блок ще пасне!Да си сложа др блок пак карантията и главата да са моите!И ако може някакви примерни цени!Мерси предварително! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерна цена от 40 - до 60 лв. за ремонт на твоят блок, но трябва да го свалиш, да го "обезкостиш" и да го закараш да ти набият суха риза и да ти я шлайфат на размер...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каде може да го направят това?Защото не сам запознат с такива маистори?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Авганистан.. :D Кажи от къде си, та да може някой да те насочи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ризи занабивахме на жигулата . Колко да е тоя блок бре 100 тина лева та ризи :Dhttp://forums.hondabg.com/index.php?showforum=29

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами званях на моргите кадето са ж началото на форума но ми обаждат цени от по 200-250лв за гол блок и за това пуснах тема тук за савет!Немерих един колега но тои вече го беше продал!Сега забелязах че още един колега има писах му и чакам да ми отговори.Иначе съм от Казанлък!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ризи занабивахме на жигулата .

Че какво им е на жигулките бре, фенка ? :D За 40 г. производство, нямат нито един автомобил отзован заради дефекти ... :Dhttp://i856.photobucket.com/albums/ab127/m...otivator112.jpgКолега, имам координати за Пловдив .. :D Из Казанлък не може да няма някой по голям сервиз, който се занимава с шлайфане на блокове и глави.. Поразпитай и ако не намериш, се обади на ЛС да ти дам тел.№ ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега ще разпитам тука как стоят нещата и ако има нещо ще ти драсна едно ЛС :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...