Jump to content
Мариянов

някакъв проблем с плазмените километражи

Recommended Posts

незнам защо не светят изведнъж спряха.Незнам дали е от оная електроника към тях или от регулатора на светене или самите те са изгорели нещо някой компетентен да каже нещо ако може.От два дена немога да ги подкарам и съм отчаян вече как ли не ги подвързвах не тръгват ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени инвертора колега, малката черна кутийка към която се свързват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пращам ти инфото на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не стане както ти каза Stefan Milev смени лампичките може и проблема да е в тая не са много издражливи.... но нека за всеки случай послушай още някой съвет :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^Колега плазмените километражи нямат лампички. По темата: най-вероятно е инвертора, моя за ся пищи леко, но се надявам да не се скапе че като знам къде съм го наврял :cool: колега сподели поне цената каква е да го имаме навпредвид.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз чесно казано го бях вързал към лампичката на таблото и сега е изгоряла atoma Колега и моя пищя леко преди да спре :cool: Надявам се с твоите да не стане така,ти към кое си вързал плазмите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм вързал моите към една от лампите на таблото, но и да изгори лампата няма да има проблем, защото съм запоил кабелите за платката :lol: Силно се надявам да не изгори, нека си пищи ама да не гори :cool:

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се базикайте с тези неща, че таблата не се палят, много трудно. Слагайте качествени инвертори за да ви е мирна главата. Там където те пращам колега ще ти дадат хубав инвертор, аз карам с техен и потвърждавам, че е добър. Иначе имам и такъв свиреш, но не го ползвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да зема да сменям моя докато е време ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...