Jump to content
kytila

Офроуд с прелюд

Recommended Posts

Такаа действието са развива на язовир Васил Коларов(Голям беглик) .Офроуда се породи от желанието да достигна до желаната от мен поляна на брега на язовира.И се почна така

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

И дотука беше лесната част.Последва 3 дена едене пиене и риболовстване и лошата новина за дъжд.Съответно прелюда трябваше да бъде изваден преди да завали.И историята продължава така:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

И в крайна сметка Ферозата дето ме дърпаше не успя и на помощ се притече една Тойота 4runner .Два джипа вече успяха да ме изтеглят ;)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Целия филм се размина с едно яко миене и триене и един скъсан маншон за 19 лв ;) . Това ще му е последния офроуд щото почвам да се замислям за някое джипче ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста си смел - не ще и дума ;) Аз не бих си го и помислил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ле ле ти си нечовек ;) Как успя да измислиш такова нещо да минеш през тази кал с прелюда,ти ме разби.Накрая тойотата ви закачи теб и ферозата и заедно ли ви измъкна ?Без проблеми ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ле ле ти си нечовек ;) Как успя да измислиш такова нещо да минеш през тази кал с прелюда,ти ме разби.Накрая тойотата ви закачи теб и ферозата и заедно ли ви измъкна ?Без проблеми ?

Тя ферозата си беше на сухото ама не можа да ме измъкне ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Тая Супра все едно кара по немска магистрала в сравнение с kytila ;)

 

kytila, луд си човече ;) Ама така е: риболова и пиенето изискват жертви ;);) Добре че е имало Тойота на близо иначе щеше да ходиш да търсиш от някое село "Бай Пенчо с ТеКеЗеСа-рката " ;) Би ми било доста интересно да видя Х5 или Q7 в такава ситуация. Ще са по-зле и от Прелюда :P

 

;) ;) :D Направо ме развесели, ама яко !

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катилче ти каде тръгна бе ооооооооу с тоя самолет,не можа ли да прелетиш до полянката.С ферозата да не беше Шмиргела,ай той е горе долу с джип и е кукуриглик,ама ти направо ъъъъ и да ви са офроудерите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шмиргела беше ама и той кат закъса добре че беше бате Емчо с ЦРВ-то да го извади ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се обадехте ,да бях дошъл и аз да закъсам ;) . Направо не мога да повярвам на снимките,вие бая луди глави сте били .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това е част от историята.И градушка на валя и дъжд и още бая филни ;) За 8 дни толкоз сеир

Ето още 1-2 снимки

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от kytila
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха луди сте ей! Значи прелюда за оффроуд не става, вече ще знам! ;) ;)А тия дървета по средата ,мале мале ,как не си счупил липа незнам. ;)

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на една снимка май, че потъваш чак до предния номер ;) Това си е чиста лудост наистина ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Е това вече ме разсмя ;) Ама са като нямаш джипка да не да треа да се возиш при някой,та да ходиш на язовир ;) п.п.Смела постъпка,много се изкефих,че не си се отказал,а си си пробвал колата без да ти е жал ;) ;) ;) ;) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kytila, признавам те за най-големия щурчо ;) ;) ;) Наистина се иска смелост да се пробваш на такъв път с люд. Добре че си се разминал без поражения. Той и моя дядо искаше да ходим със сивика на Йовковци, ама аз му убих мечтите още в зародиш ;) точно заради оффроудЪ. Трябва човек да си има и някое ЦРВ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам желание да пробвам дали и моята го може ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега миналата седмица едно приятелче там се пробва като тебе ама не успя - РОДИ МУ КОЛИЦАТА (Пежо 306 дизел) Прегря,спука глава,после се оказа че е надрала и ризата,а ве нещо страшно! Ти си се разминал само с 20 кинта..и малко бензин,докато тои ся вече си е пешеходец ;) Ама кво да се прави,то малко се мисли преди да направиш нещо.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди нас на същото място имаше пежо,рено и една астра .Хората успяха да излезнат с вериги по поляната и с много зор.Да не е някой от тях?П.С Honda 9977:Нормално живея през 2 блока от теб :cool:

Редактирано от kytila
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич ти си страшна работа,бая смела постъпка,тоя прилюд ми е много познат виждал съм го в Тракия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди нас на същото място имаше пежо,рено и една астра .Хората успяха да излезнат с вериги по поляната и с много зор.Да не е някой от тях?П.С Honda 9977:Нормално живея през 2 блока от теб :cool:

Мне били са с Пежото и синя Шкода фелиция,незнам как и тя не се е окотила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен каде си се вуврел у тия пущиняци бре за там само джипара :cool::lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ентусиазма и вкоренената мъжка решителност няма пречки, колкото и неразумно да изглежда отстрани. Чак и маншон да се скъса.. малко сте се "вътрили", ама е малко на фона на преживяното, което пък се помни по-дълго от всеки проблем :cool: Такова изживяване ми е познато, затова пиша.. 100 в едно няма! Повече никакво носене на липа и бронята на задната седалка, и то през двама пътника :lol: Снимките са страхотни. Рядко се срещат такива :D

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

То т'ва направо в стил "Дядо вади ряпа". :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пак като гледам тия снимки ... е то хубавато и в ла*ната да го навреш пак си седи хубаво със стойка!! :cool::lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мислех, че не съм добре :lol: Между другото моя нали е автоматик и е по проходим съм забелязал :);) Треа си направим една офроуд среща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам че Прелюд ще стане име в офроуд средите :lol::) Гледам че набира популярност, имате си основател даже. Остава само да действате ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Беглик  е  противопоказен  за  хондите , аз  миналата  година  изкривих джанта , дпуках  гума  и оставих гането там  :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди месец се качих над Шипковица, Трънско до Сръбската граница, където само Ниви и Атвета се качват, па нищо ми няма :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си ненормален бре :) ,егати приключението :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си мега нечовек бе братле :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си луд бе колега.Къде си тръгнал в тая кал с прелюд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе хора тои си е ЛУД РИБАР,това е проблема:) Познавам го. . .ха ха ха ха :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен вината има не шофьора, който защо е преценил, че след като излезе от колата трябва да се бухне в калта а не да мине по тревата където почвата е по твърда, а вината има супер дупер якия спойлер на багажника, който е причинил даун форса като е натискал колата в калния коловоз...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...