Jump to content
Guest nikonti

Който е от Видин да пише тук

Recommended Posts

Кой е човека с хондата на която заден прозорец има лепенка на Хертз ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имали Хондаджий У КварталУ "ХИМИК" къде всеки е алкохолик :Д Че ми се видя една хондичка да се върти наоколо със стикер на задният прозорец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма хонди във Видин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, ИмаааИ Аз съм от Видин, да се запиша в тематаКазвам се Тони и карам червен рекс с д14а1 под капака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видин ако ще ходи някой от ваз на националната пишете, ако искате да се организираме и да пътуваме в екип поздрави от Врачани;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видин ако ще ходи някой от ваз на националната пишете, ако искате да се организираме и да пътуваме в екип поздрави от Врачани;)

Здавеите Враца.Аз със сигурност ще ходя,но поради това,че работя на смени не знам колко време ще остана.Може ден може два.Пишете кога ще тръгвате,в колко часа и от каде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пишем онзи ден пообсудихме малко неща ще има още доизясняване тези дни и ще ви напиша подробно на ваз и Монтана кога тръгваме и каде се събираме;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пишем онзи ден пообсудихме малко неща ще има още доизясняване тези дни и ще ви напиша подробно на ваз и Монтана кога тръгваме и каде се събираме;)

Като уточните нещата ми пусни на лични телефон за връзка за всеки случай,че не познавам много добре Враца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо занемарихме месечните срещи!Я се стегнете малко.На 6.07.2011г. всички на линия.Мястото е при Испанеца а часа е 19.00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Еййййй богу,днес се събрахме цели четири човека.Аиде другият път да сме повечко.п.п. Всички си тръгнахме живи и здрави.Жертви нямаше.п.п. Специална благодарност на ТАВАРИШ БАСОВ.

Редактирано от tony_asa
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уелеее ,живнахме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хеи скатавки,никои ли не влиза в този форум бре?Идва следващата месечна среща на 03.08.2011г..Мястото е при Испанеца а часа е 20.00.Само някои да не доиде и ще се глобяваме-3 бириза неявяване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там смее, който не доиде, ще плати сметката :D :D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вас двамата Ви знам,другите каде са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остават два дни до срещата.Имаме двама нови и Бате ви Гонзо си доиде от странство.Алоо останалите,да не сте решили да ме напиете бре?Глобата е три бири.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза Ники който не дойде плаща сметката, така че внимавайте :Д И бъдете на време там :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След малко отивам към испанеца, Басов гледай да си там, че ше се наказваме :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вървим все по добре.Днес бяхме 6 Хондисти.Хаиде другият път да сме 8.Междо другото следсрещата се гоних по града със червен седан 5г.по Широка ,Цар Симеон Велики,поликлиникатажп. гарата до Кристал.Ако момчето чете форума (аз бях с червения рекс 2г. с черния капак) да се чувства поканен на следващата месечна,коятоще бъде на 7.09.2011г. да се запознаем.

Редактирано от tony_asa
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хеи момци,идва следващата месечна на 7.09.2011г.Мястото всички го знаете-Испанеца в 19.00ч.Надявам се да приключа суапа до тогава и да съм тамсъс звяра.Ако ли не ше доида с Пунто реисинг тд бяло.пп.Не ме замерваите с развалени плодове като доида.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 07.09.2011г. от 19.00ч. при Испанеца.Които иска да идва,които не- здраве.Ние ще сме си обичаините заподозряни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 2 дни обичаините заподозряни ще сме на Испанеца :cool::cool: Нови попълнения няма ли да има :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги доста от вас знаят и ме познават но не сам писал до сега вав темата закоето се извинявам.Та записвам се и аз карам хонда сивик 6 г регистрация ВН6809ВМ телефон 0877581896 любо

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.11.2011г. месечна при Испанеца.Очаквам обичаините заподозряни и naemnika на линия в 19,00 ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска стикер " Honda Fan Club " да пише на ЛС. Или на месечната като се видиме ще го получи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Лом приемате ли фенове Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За август - на 01 (сряда) ли е срещата, да мина и аз, че нещо много несериозно го играя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късно снощи пътувах София-Видин през Димово. В Димово явно имаше някакъв ремонт, защото пътят беше отбит надясно (към Арчар). Очаквах, че по някое време като се заобиколи ремонтът, ще се върна на Е79, но се оказа, че съм отцепил направо за Арчар :blink: Дали съм се омотал по нощите или наистина правят такова голямо отклонение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...