Jump to content
Dragi4

Колеги в Англия :)

Recommended Posts

Голяма скука тука,ако има колеги в Licolnshire (Imingham,Market Rasen,Grimsby,Lincoln.....) около тези места,можем да си направим Неделна БГ сбирка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С най-голямо удоволствие, но ми идва малко далече - 260 мили до Lincoln в едната посока( от Exeter ). Иначе в събота следобяд съм на Luton airport, да взема едни приятели от България

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако можех да започна работа там............ :sayjin: всеки ден щяхме да си правим бг сбирки, до омръзване..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще ме извинявате за спама, но виждам, че сте в англия .. Можете ли да ми кажете какви пари върви там един прелюд 5 ген 2.2 Vtec 185 к.с. мисля, че беше .. че пред вкъщи има един с ляв волан, но без скоростна кутия(Колата е нов внос и миналия собственик явно е рекъл да се покаже на газар като за началото ...)и в момента се продава на добри пари .. :lol:

Редактирано от venkYYY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И каква е идеята? Искаш донор за тази пред вас, или кола, която да си караш? От отговорът ти зависи цената. А иначе са от£500 до £2000, че и повече.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драго, ако устискаш до ноември там брат и ти се прескача до Лондон /близо е мисля/, може да се намерим. Ще има и друг съклубар при мене :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и аз мисля да идвам към Англия, искам да ви питам лесно ли се намира работа там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...