Jump to content
Иво Ленков

Искам съвет

Recommended Posts

Здравейте!От няколко годии насам карам само японски коли,минах през почти всички марки и сега ми изпада една Интегра тип-Р 98г.-190 к.с..Та ще съм адски доволен,ако си кажете мнението за тази кола.Какво да очаквам,става ли за ежедневна употреба или не и т.н.

Редактирано от Ivo Lenkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питаш за една от иконите на Хонда.Автомобила е страхотен и са малко късметлиите,които го притежават.Един от най-добрите мотори Б18С.За този модел имаше предаване по 5-та предавка или Топ Гиър(не съм сигурен,кое от двете беше).Но нека преки впечатления да изкажат колегите,които имат този модел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено става за ежедневно каране стига по-стегната возия не те плаши. Като практичност бих казал е като сивик но е значително по здрава и усилена като купе, окачване, спирачки. Удоволствие е за спортно шофиране :(The Integra Type-R (DC2) was named as the 'best front-wheel-drive drivers' car ever' by Evo Magazine in 2006.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!От няколко годии насам карам само японски коли,минах през почти всички марки и сега ми изпада една Интегра тип-Р 98г.-190 к.с..Та ще съм адски доволен,ако си кажете мнението за тази кола.Какво да очаквам,става ли за ежедневна употреба или не и т.н.

А бе пич, такива чудеса не изпадат току-така. Май те надушвам, я кажи имаш ли баджанак с Прелюд? :( Пък между другото, ако не ти пасне за ежедневна, обади се, може да направим сделка. Я подкрепи темата с малко снимки. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Я подкрепи темата с малко снимки. :(

Ето. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХАХААХА не е тоя нащо момче ZAPPA баджанака си кара интеграта от зимата и си е доволен от нея само на спортния филтар се мръщи свиркал му много бе не го кефи ще ги трампим с на прелюда ако стават бе и да не стават ще ги напаснат моите пичове ама пич да знаеш тва интеграта не се кара бавно чисто и просто не може тя си иска газ да и се дава ма не харчи много 10-на като не я вкарваш в лютеницата но като цяло мнението ми като чожек които е карал такава ако испадне зимаия че е страхотна кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

, . - ? Тия знаци кви са и за какво се използват? Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми какво да кажа нещо като японския голф ГТИ е :offtopic:. Много добра кола каране единствените недостатъци за ежедневна употрева според мен са:- Седалките се скапват.- Купето няма изолации и кагато навън вали и караш с 180 е малко шумно.- След 98ма модела е с 4.78 крайно предавателно число и се чустваш като на рали( но това е нормално все пак е спортна кола).Иначе само ++++++ове за колата. няма друга хонда която да спира и да стой по завойте така. А за бързината питайте Традиули ли къф е там(Рибата-Иван) той ще даде лични впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , аз лично си мечтах много време за такава кола , мойте претенций бяха малко по големи. Аз държах колата да е истински японец ,истински JDM , производство само за Япония , да е БЯЛА , и да няма никакви наченки на някакъв тунинг. НАМЕРИХ я :offtopic: , след доста търсене и нерви намерих това което търсех. Каквото и да кажа за колата ще е малко , като серийна кола се представя прекрасно , вървене , разход , държанието и на пътя абе всичко си е на мястото.Много хора ме упрекваха как съм дал толкова пари за такава кола , с десен волан и 96г. , неможе да им се обясни за какво става на въпрос .Имам и сивик 7г. Тайпер , имам и S2000 , но ако си сложа ръката на сърцето най си ме радва Интеграта. Просто във Интеграта се чувствам най добре .Не казвам че другите коли са лоши , напротив страхотни са , но аз се чувствам най сигурно в Интеграта.Докато я караш дори и с по висока скорост по завойте се чувстваш сигурен , ако тръгне да поднася , всичко ства много бавно , имаш време за реакция да поправиш грешката си и да продължиш. Не е кола за дръпки на 400м. , тая кола си показва възможностите на писта , Мен лично във моята ме е возил Антон Тонев (HRONOS) , човек който се занимава с автомобилен спорт професионално , тества колата на писта Калояново при макасимално натоварване по завойте , думите му бяха че колата се държи прекрасно за серийна кола , имаш време за реакция в ситуация на поднясяне или нещо друго . Няма да ти хваля повече тая кола :bg: защото ако не спра сега ще пиша до утре сутринта :) . Ето я и моята гордост; http://forums.hondabg.com/index.php?showto...t=0&start=0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми,какво да кажа след като прочетох повече суперлативи отколкото негативи,за което благодаря,звъннах на автокъщата да ми я докарат и сега седи пред сервиза.Вече е моя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми,какво да кажа след като прочетох повече суперлативи отколкото негативи,за което благодаря,звъннах на автокъщата да ми я докарат и сега седи пред сервиза.Вече е моя!

Това е мъжка приказка вече !Честита да ти е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега.Колата наистина е невероятна.И аз съм си мечтал за такава,но не всеки има щастието да се сдобие с интегра.Ти си късметлия.:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега , хубаво е да се появяват повече расови автомобили по БГ пътищата . Безаварийно да си я караш и много щасливи моменти ти желая :P . Пускай някоя друга снимка на колата да и се порадваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай честито, да те слуша и много да те радва.Пусни снимки та и клипчета та да и се порадваме и ние.Малко късно се сетих ама http://vbox7.com/play:e50a201a :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колата, колега! Ти просто не знаеш с каква кола си се сдобил, но като имаш впечатления, моля сподели ги :P.Едно видео и от мен:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е колега и адски много безавариини километри.А за клипчето на парадокс тва да не е некои пистов мотор. ;):P;)

Редактирано от mitko vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приличат си, нали?! ;);) :P:beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мятай някой друга снимка да се кефим на красавицата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,до няколко дни ще и сложа номера и тогава ще я снимам,За сега мога да ви кажа,че е на цвят-оранжева перла,и лети като чук без дръжка.Направо ме побърква!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така вече съм горд собственик на най-оранжевата Интегра,която можете да си представите,ама я да ви питам консумативи откъде да си закупя.За София иде реч.

Редактирано от Ivo Lenkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ти кажем докато не качиш снимки :D Що не поръчаш от тука http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=40389

Ами това не ми прилича на магазин,много виртуално изглежа,а аз обичам да си поприказвам с хората да видя това,което ще купувам и така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле да ти е честита новата придобивка и и качи няколко снимчици да се накефиме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще взема да я наснимам,ама да ви кажа тая кола е голяма лудница.Върви като щура а удоволствието от шофирането е базкрайно.Като си тръгвам от работа винаги избирам най-дилгият маршрут до вкущи,а през деня не се сещам вече за скутера.Абе огън!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За консумативи - масла,течности,филтри пробвай в Бултрако.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи е твоя интеграта която виждам от около седмица в жк. Надежда до магазина на Шкода?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е колата. Мен ме дразни лепенката, ама важното е ти да си я харесваш. И вземи махни това "Кара: SUBARU" и сложи "Кара: Honda Integra".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така вече съм горд собственик на най-оранжевата Интегра,която можете да си представите,ама я да ви питам консумативи откъде да си закупя.За София иде реч.

Ако не си я обслужил виж тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааа колега знам я тази беше в една авто къща даже я гледах но не мислех да я копувам много добър външен вид има ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Расова бегачка ! Честито да тие лъскава и здрава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...