Jump to content
едмундо

S 2000

Recommended Posts

Найстина интересно четиво, даже много ме изкефи.Не четете коментарите, просто ....... нямам думи колко ограничени хора има на тоя свет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален автомобил ;) Очакваме и заместника, дано от любимата марка не ни разочароват, както се говори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу мнго са надъхани с коментарите. С тигра щял да дърпа хондата ;) лягам си развеселен

Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Много хубава статия, 10х!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно не ми харесва в S2000, не е за високи и/или дебелички хора. За да караш S2000 трябва май да си стандартен някаф :cool: :cool: 1.70 60 кг :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно не ми харесва в S2000, не е за високи и/или дебелички хора. За да караш S2000 трябва май да си стандартен някаф :cool: :cool: 1.70 60 кг :cool:

Аз съм 1.90 / 80кг и това е единствената кола от тези които съм притежавал, в която да се чуствам толкова комфортно :cool: И аз отначало бях малко скептичен, но главата ми не опира в тавана за разлика от другите коли. Същото важи и за краката ми. Не опират във волана, като се има в предвид, че той не може да се регулира. Иначе няма спор, колата е истински звяр, но не всеки може да я оцени. Аз не съм сигурен, че искам да я сменя за НСХ :cool: Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра кола,можеби мечта на всеки хондаджия. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен. Въпреки, че падна акциза все още са пълна рядкост в обяви "продава" и държат височка цена. Наистина ли е толкова скъпа поддръжката и резервните части (консумативи, накладки, дискове, съединител) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то си се знае че Японските коли са с най-напомпаните атмосферно двигатeли , защото взимат технологията от мотоциклетите си , до незнам си колко хил. обороти , както е тая до 9000-10000rpm както и са повечето автомобили на Хонда , и за това докато тръгне да набира като си пише по-книгите , и трябват поне 6000rpm , което означава че на старта с една Тигра 1.6 16v , ше и пръсна.....на тая Китайка. А със една Астра (същата година) OPC 240hp , просто не я виждам никъде тая бръкма която я хвалите само на приказки

Тая бълха върви колкото TDI с чип, пък частите са колкото на Porshe 911

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool::dry::) Редактирано от Данчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен. Въпреки, че падна акциза все още са пълна рядкост в обяви "продава" и държат височка цена. Наистина ли е толкова скъпа поддръжката и резервните части (консумативи, накладки, дискове, съединител) ?

Виж какво пише под таблицата!

Цените са за оригинални резервни части по справочника Eurotax Schwacke /без ДДС/ за модел Honda S2000 /240 к. с./, произведен 2000 г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно не ми харесва в S2000, не е за високи и/или дебелички хора. За да караш S2000 трябва май да си стандартен някаф :cool: :cool: 1.70 60 кг :cool:

Аз съм 1,93см112кг. :cool:а отностно цените.... не са евтини, но не са и нещо кой знае какво !Свещи NGK iridium - 180лв.Наклатки ТRW - 80-100лв.Дискове - 200-250лв/1бр.Съединител - 500-600лв.Това е горе-доло като консуматив :cool: Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая информация за частите не е вярна , фаровете струват 1180лв. за 1бр. , оригинален тук в бултрако .В щатите са около 400$ 1бр. оригинален .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Insulin е най-близо по отношение на цените :) Накладки: оригинални предни + задни към 100$Скоростна: 3000$Двигател: 6000$Фар: 450$Стоп: 200$

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа че във сайта със статията за S2000 не е вярна информацията :) аз знам колко са частите в момента обслужвам такава кола и от другата седмица съм на пътя :) А за коментарите във сайта , диви селяни и неразбиращи хора винаги ще има , те не могат да разберат какво усещаме ние когато си караме колите (ХОНДА) , нямат толкова мозък в малките си главички за да се докоснат до тия коли , напоследък всичко е злоба и завист в БГ , така че не се нервирайте за такива коментари казани от черногледи хора . Не можем да ги променим , те просто ще си умрът с калибрите и тигрите .

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви са тия цeни за частите бе?Скоростна кутия-10000Е?Тая бълха върви колкото TDI с чип, пък частите са колкото на Porshe 911.А тия фенски приказки за витеци на сивици и т.н. са нещо изкопирани от уикипедия и пейстнати тук от разни лапета.На старо туй нещо ще ви разори за няколко седмици.

Този ще да е голям капацитет :(:D;) Статията ми хареса а коментарите ме развеселиха !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза BOSS`HOGG злобата и завистта напоследък са много в БГ. Защо трябва да се плюят другите марки немога да разбера... просто сме селяни в тая държава.Всеки си кара каквото му харесва или за каквото му стигат възможностите.Аз имам чувството ,че ме мразят по пътищата , като ме види някой Голф , БМВ (Е36 най-вече) или Опел и краййй почват едни бутала да се вадят ще се качат отгоре ми , а аз немога да разбера какъв им е проблема , нещо комплекси може би?! Сигурен съм че и вие сте го забелязали...Относно цените на резервните части, нормално е да са скъпи, това не е масов автомобил за средностатистически потребители.А тия селски сопи там дето коментират ако се пробват да извадят цена за която и да е едрогабаритна част за Fiat Barchetta примерно въпреки че е къде къде надолу като стойност сигурно ще го изкарат неосъществено Ферари понеже е още по-скъпо и къде къде по-семпло ;) Да си карат астрички, вектрички , колибрита и тигри понеже много вървят не се чупят хич, а на нас глупавите да оставят истинските коли :P По-добре така и да си се поздравяваме по пътищата от колкото да си мерим пишките :P:beer:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...