Jump to content
v.vasilev

Въпрос за скорости на прелюд 4ген

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги.Харесал съм една хонда прелюд 4-та генерация 2.0 133 коня.Единственото което ме притеснява, е че има проблем със скоростната кутия, момчето твърди, че се е получило след смяната на помпа на съединителя, възможно ли е това и има ли вариант за ремонт, като ако знаете цена, ще е перфектно.Аз имам Ровер 620 с двигател Хонда {като на Акорд 5 (СС7)}, всички "по - запознати" твърдят, че моят двигател, е същият и няма да имам проблем да разменя скоростната кутия с моята. Само че, от това което видях като данни на двигателя на прелюда, той е 1997 куб/см 133 конски сили про 5300 оборота http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/4510.html , а моят двигател е 1996 куб/см 131 конски сили при 5400 оборота http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/9821.html.

Редактирано от v.vasilev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема с тази кутия?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, просто доста съм се навил за хондата.Не включва 4-та и задна, а другите ги реди безпроблемно, мнават ми доста неща през главата, но все пак да се допитам до хора, които познават истинска хонда, а не английски брат :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Взаимозаменими са / така ли се пише /, т.е. може да сложиш едната кутия на другия мотор и обратно... :cool: П.П. Разбирачите с "английските ключове" нещо се затриха - Що ли? :D П.П.П. Английският брат е същия, брат. :lol:П.П.П.П. На Прелюда трябва да е F20A4, а твоя F20Z1.

Редактирано от sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, това ме интересувасхе, Sebulba, с теб и по други форуми се срещаме :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...