Jump to content
пацо

НЕнормани полицаи

Recommended Posts

Здравеите хондаджии.Направо не мога да повярвам колко тъпи хора има по света. Просто не разбирам как го измислиха това в щатите да унищожават всички коли с промени по двг окачване итн. http://www.youtube.com/watch?v=OnmjVKlCHB0...=1&index=21 Наи лошото е че наи вече унищожават хонди и то какви .http://www.youtube.com/watch?v=zadq9usA2SQ&feature=relatedСлед това тези коли и за части не стават . Това си е масово унищожение на хубави и бързи коли. :) Това трябва да спре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

това са ефикасни мерки за спиране на убицийте по пътищата, и тук трябва така да стане, ама сме 1000000000 години назад от всякаква цивилизация................. :)

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат закони хората и се спазват, това че на нас ни е гадно не ги вълнува.И са прави в някаква степен, но не и на 100%.Могат да ги подаряват на фенове от България :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората си имат закони и си ги спазват там! Който не спазва ето какво става,а в България скоро да не кажа никога няма да се предприемат такива мерки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешиш колега това са закони, които трябва да се спазват и има кой да следи за спазването им и така трябва да бъде навсякъде. Това че в БГ половината от хондите са със сменени и нерегистрирани двигатели не значи че навсякъде е така. Аз лично бих си регистрирал колата с новия двигател, но в замяна на по-високия данък и застраховка искам да знам че карам по пътища, а не из дупки и като стане нещо застрахователя ще ми плати колкото струва реално ремонта, а не колкото той си реши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...