Jump to content
kleni

пререждане на ск.кутия

Recommended Posts

Здравейте колеги,решил съм да си сменя финала на моята кутия ,защото е доста бавен/3,722/.Кутията е S40 от D16y8,щампата е А000.Намерих си кутия от ЦРХ Д16А6,щампа А100.Въпросът мие дали ще стане финала и вторичния вал на моята кутия,като си оставям мойте скорости?п.п. Кутията от ЦРХ е с жило,а моята е хидравлична.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За файнъла и вторичният вал не знам дали ще паснат,както ти казах ,но от А6 може да си прехвърлиш 3-та скорост, малко по къса е от твоята и пасва без проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неразбрах много точно какво искаш да напражиш ? но пасват идеално. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да сменя моя финал,че е 3,722 с 4,25.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си повдигна малко темата,някой ще кажели със сигурност дали ще пасне вторичния вал и финала от кутия(д16а6)с жило,на кутия( Д16Y8)с хидравлична помпа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си повдигна малко темата,някой ще кажели със сигурност дали ще пасне вторичния вал и финала от кутия(д16а6)с жило,на кутия( Д16Y8)с хидравлична помпа

Дори и да пасне вторичния, трябва да смениш и първичния, защото няма да можеш да наредиш предавките, но после пък няма да ти паснат избирачите на скоростите , защото имат разлика на кабелните и хидравличните. А и предавките на Д16А6 не са от най късите така че няма много смисъл. Най-добре в твоя случай е да си намериш една кутия от Z6/Z9 малкия втек тя е с 4.25 файнъл и да сложиш 3-та и 4-та от D-серия двувалка, като 4-тата иска малко преправяне на струг но не е нещо сериозно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми се връзва ,както ти казах,ако наистина кутията ти е от Д16Y8 ,трябва да си 4.25 файнъл :) То и аз бях сложил кутия уж от Д16Z6 ;) сега сложих друга пак от същият двигател ,и разликата е огромна.Все не остава време да отворим старата ,и да видим каква е разликата.Най сигурният вариант сваляш ,отваряш, броиш броя зъби на ринга на крайното, и виждаш какво е ;)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...