Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Здравейте приятели, за съжаление аз няма да мога да присъствам, понеже в събота отплавам за гьола, но по молба на колегите, които тази сутрин отпрашиха към р. Стряма на пикник пускам темата за среща. Часа и мястото ще оставя вие да си уточните тук. Дори и двама да се съберат на кафенце, традицията трябва да се спази :honda: Пожелавам ми от сърце приятно изкарване на срещата. :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз заминавам на моренцеее точно в неделя ! и ще пропусна ... нищо другия път .. даже с Майната сме почти заедно :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вии там си направете срещата кво:)Аз съм тука но не ми се виси в града ,ако има предложения за някъде готов съм да ги обсъдим:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами към бачково какво мислите има река хлад не е в града само че няма паркинг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

40-те извора може идем малко пикник малко риба близо е,аз съм за където кажете давайте предложения :help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа предпочитам 40-те извора! На Бачково походих доста пъти вече,но ако сте за там може да идем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

АЙДЕ АСЕНОВГРАДСКАТА ГРУПА СМЕ ЗА 40-те ИЗВОРА,НАПРАВЕТЕСИ ОРГАНИЗАЦИЯ ЗА ТРЬГВАНЕ ОТ ПЛОВДИВ.НИЕ ЩЕВИ ЧАКАМЕ НА САНИТИ(на горнйят паркинг)ПАЗАРУВКИ ТУЙ-УНУЙ И АЙДЕ НА КУПОНА ;) ТОШЕ ВЗЕМИ ТРАНСПЕРАНТИТЕ АКО САПРИ ТЕБ.ПРИ НАС СА 2-ве ОТ ШАТРИТЕ. :(;)

Редактирано от COUPE V-TEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За с 2 ръки,смятам да стане муабета.ВАНЯ ти да не си на купон,че тва кадето написа едвам го разчетах,добре че не си написал с йероглифи :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За с 2 ръки,смятам да стане муабета.ВАНЯ ти да не си на купон,че тва кадето написа едвам го разчетах,добре че не си написал с йероглифи ;)

ЩОБРЕ,4-ри литра бира купонлие :( Редактирано от COUPE V-TEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето това е и тук се намира начин за разхлада като на морето .Колегата Riko_Chervenia в последните седмици научи всички камъни и за вой на бачковската река :( та аз го подкрепям за 40-те избора и ще съм един от желаещите за там .Хайде не ка повече хора да се съберат .

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ваня,4 литра не е купон,а ежедневие :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я уточнете,МЕСЕЧНА СРЕЩА ПЛОВДИВ, не значи ли месечна среща в Пловдив, а не извори,Бачково,гьолове ,планини ит.н

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я уточнете,МЕСЕЧНА СРЕЩА ПЛОВДИВ, не значи ли месечна среща в Пловдив, а не извори,Бачково,гьолове ,планини ит.н

ЧЕ КВО ЛОШО ИМА,ВАЖНО ВСИЧКИ ДАСМЕ НА ЕДНО МЯСТО ЗА МУАБЕД,КВО ЗНАЧЕНИЕ КЬДЕЩЕЕ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я уточнете,МЕСЕЧНА СРЕЩА ПЛОВДИВ, не значи ли месечна среща в Пловдив, а не извори,Бачково,гьолове ,планини ит.н

:) Колега да така е но при положение , че времето ни позволява да се поразходим цялата група на сефалък не мисля , че е редно да седим по кафетата в шумния град.Когато сняг забръска що ша чинем ний зимъска . Тогава ще порим кафета и ще седим на топло ;);):hug::);) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

я уточнете,МЕСЕЧНА СРЕЩА ПЛОВДИВ, не значи ли месечна среща в Пловдив, а не извори,Бачково,гьолове ,планини ит.н

Никои с нищо не задължаваме,а само даваме предложения! Които иска нека пише какво му се иска и ако се съберем група ще отидем на разходка,ако ли не ще сме си в Пловдив! Нали за това е темата. . . мисля;) Нека в сряда да се разберем кои къде му се ходи! Е,които доиде де,а които не идва да пише! Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я уточнете,МЕСЕЧНА СРЕЩА ПЛОВДИВ, не значи ли месечна среща в Пловдив, а не извори,Бачково,гьолове ,планини ит.н

Никои с нищо не задължаваме,а само даваме предложения! Които иска нека пише какво му се иска и ако се съберем група ще отидем на разходка,ако ли не ще сме си в Пловдив! Нали за това е темата. . . мисля;)
тоше нали вече писахме бре(риболовецо) ;) ей базик да става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемаме предложения и от Пазарджишка област само да са интересни. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос на 40-те риболова без билет разрешен ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос на 40-те риболова без билет разрешен ли е ?

Да срещ0 извесна сума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Скари,барбекюта ще има ли? ;)

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скари,барбекюта ще има ли? ;)

МНОГО,КАКТО ВИНАГИ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ваня,каква скара,да не са онези дето ги забравихме на националната ,на Узана.И трите ги забравихме да му се невиди еейъъъ :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ваня,каква скара,да не са онези дето ги забравихме на националната ,на Узана.И трите ги забравихме да му се невиди еейъъъ :cool:

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнаци, транспарантите са при мене и двата и още една шатра остана тук. Аз до петък вечер съм си в Пловдив, така че ако иска някой да мине през нас да ги вземе. Завиждам ви благородно! Макар че и за Китен вече запазихме кръчма за събота вечер за 20-тина ондаджии и ще става една.......... :cool::P;);) Миналата седмица си направихме дори голямо нощно къпане на Несебър в 2 сутринта, сега ще е още по-зле ми се струва ;):P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнаци, транспарантите са при мене и двата и още една шатра остана тук. Аз до петък вечер съм си в Пловдив, така че ако иска някой да мине през нас да ги вземе. Завиждам ви благородно! Макар че и за Китен вече запазихме кръчма за събота вечер за 20-тина ондаджии и ще става една.......... ;):D;);) Миналата седмица си направихме дори голямо нощно къпане на Несебър в 2 сутринта, сега ще е още по-зле ми се струва :P:P:P

ЛЕЛЕ И НА ТЕБ ТИ ЗАВИЖДАМЕ БЛАГОРОДНО(ЗА НОЩНОТО КЬПАНЕ)АЙДЕ ВЕСЕЛО ПРЕКАРВАНЕ И МНОГО ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ "ОНДАДЖИЙ"ПО МОРЕТО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен приятно прекарване на не толкоз слънчевото черноморие:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде бе,никои ли не се интересува от месечната среща в Пловдив??? Пишете и даите някакви предложения за неделя. Асеновградчани предложиха да ни чакат в 12.30 на Санито в Асеновград и да се ходи до 40-те извора!Ако има други предложения пишете. Много слаба активност в последния месец!Да не ви се развалиха хондите а???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се коркай Тоше, винаги е така лятото. Имали сме случай да се съберем 3 коли на месечна през август, а септември над 30 :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се коркай Тоше, винаги е така лятото. Имали сме случай да се съберем 3 коли на месечна през август, а септември над 30 :lol::)

Сигурно си прав:) Аз нямам такъв стаж като тебе в хонда съборите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ми отпадне работата която съм планувал за Събота и Неделя съм на линия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хораааа, пишете ме и мен,както и хонделката ми:o нов член съм, а и имам много вапроси да ви питам.......... отскоро ми е колицата, страхотна е ,(поне за мен и по-предния собственик е бил член на форума), но като съвсем новак в света на ХОНДА ще ми е от голяма полза обмяната на опит с вас:) къде последно ще е сбирката? пишете ми тук във форума,на е-майла:stoio.kolev@gmail.com, или по GSM-a: 0888 96 15 97 ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ:);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хораааа, пишете ме и мен,както и хонделката ми:fun: нов член съм, а и имам много вапроси да ви питам.......... отскоро ми е колицата, страхотна е ,(поне за мен и по-предния собственик е бил член на форума), но като съвсем новак в света на ХОНДА ще ми е от голяма полза обмяната на опит с вас:D къде последно ще е сбирката? пишете ми тук във форума,на е-майла:stoio.kolev@gmail.com, или по GSM-a: 0888 96 15 97 ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ:D:D

ЗАПОВЯДАЙ В НЕДЕЛЯ 12:30pm НА САНИ АСЕНОВГРАД(като влезиш вьв Асеновград веднага в дясно)И ЩЕТИ ОТГОВОРИМ НА ВСИЧКИ ВЬПРОСИ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майни, нищо не се чува от вас за 40 извора.Ще се радваме за вашето пресъствие :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така и времето ще е хубаво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ми отпадне работата която съм планувал за Събота и Неделя съм на линия :lol:

Ехеееееееееееее,ти къде изчезна от националната бре??? Ни звук ни стон от тебе до сега:cool: Ела да видим новия саунд-туниннг на прелюда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става нещо организацията пак ни куца ще се ходи ли някъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

40 извора ако има мераклии 12.00ч срещу мебелна къща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде по смело,щеви чакаме 12:30pm на сани :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз чета темата в последния момент,и нямам време да дойда,иначе ми се искаше да дойда да се видъ със колегите където патувах към узана ,надявам се да се видим на спедващште седмични :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...