Jump to content
nicki

Мнението ви за тази кола

Recommended Posts

Здравейте колеги, имаше някъде една темичка за хората, които възнамеряват да си купят кола и питаха дали някой може да им помогне с повече инфо относно автомобила с цел да не бият път от единия край на страната до другия напразно... та да питам и аз сега за едно красавица от Плевен.Мой много добър приятел е хвърлил око на един Сивик 7-ма генерация месец юли 2002, изглежда на снимките като току що излезнала от завода, просто перфектна отвсякъде, и сме решили да отскочим близките дни да я видим, ама ние сме от София, а колата е в Плевен, така че ако сте ходили да я гледате, моля споделете вашите впечатления. Ето линк към обявата в мобилето: Хонда Сивик click!Благодарим предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой какво го кефи е въпрос на вкус.В тази връзка да кажа мен какво ме кефи в тази кола.Че за 8 години е само на 60 000 км.Това ... си е нова ПОЧТИ разработена колица! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля само който може да помогне на колегата да пише. Кой коя генерация харесва се коментира в друга тема! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
civik що не видите тази с 1000 лв е по-евтина.дали ще ходите до казанлък или до плевен няма голяма разлика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, имам 7 генерация сивик .Проблемна е рейката така че гледаи добре подрьжката не е от наи евтините . Виж и амортисьорите. Ако имаш други вьпроси на лични дано сьм полезен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@doorshs Благодаря колега за линка, ама Плевенската е с климатроник и е на 90к по-малко.@Barito колега и аз съм със 7-ца и явно съм му повлиял на моя приятел със суперлативите за колата, за да реши да си взима такава. А това за рейката и амортесьорите е за друга тема, благодарско все пак.п.п. благодаря на модератора че премести темата в "Общи"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@doorshs Благодаря колега за линка, ама Плевенската е с климатроник и е на 90к по-малко.

offf ..... ama ... наистина ли си вЕрвате за тези километри? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако към автомобила дават подпечатана сервизна книжка, единствено тогава може да се каже с точност, дали са реални километрите й! 60к километра за кола 2002 година са прекалено малко и май са й върнали километража повече, отколкото трябва. Все пак при Хондите километрите не са от толкова голямо значение, защото именно двигателят е най-здравият и безпроблемен компонент от цялата кола!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам дали си гледал в София има за тия пари 2004 година,има дори с 4 врати, има американски вариант за тези пари,абе изор има.., ама никой не казва какви са дефектите на тези модели...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и аз мисля че километрите на сивата са нереални !

Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ама никой не казва какви са дефектите на тези модели...

За мен най-големият недостатък е английската сглобка, която в никакъв случай не може да се сравнява с японската. Освен това специално при петвратия хечбек няма и помен от спортния характер, с който се славят предходните генерации на Сивик. Материалите за изработката на интериора са меко казано отвратителни. Като плюсове бих посочил високата позиция на седене и просторният багажник и задни седалки, но според мен това е по-скоро малък семеен ван, отколкото Сивик :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата я продадоха, моля темата да се трие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...