Jump to content
vex

Кратка статия за това какво бяха Honda

Recommended Posts

Ще повдигна една тема от преди 1 година :) Да си припомниш нещо старо и добро - винаги се отразява добре !!! Дано и при вас е така ...

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова и карам Prelude 3gen... Имах възможност да си взема нещо по-ново но не ме влече. Предпочитам старо, но с дух. А не пластмасова конфекция. Филмчетата са велики, има и за други модели на Хонда както и за други марки. Това за Nissan Silvia е много добро също. Що се касае до форума и сивиците в ролята на новите гоуфове - няма да вземам отношение защото така или иначе съм сравнително нов във форума, но МНОГО ме дразни в обявите и темите когато пишат "Продавам 5ген". 5ген какво? Сивик, Акорд, Прелюд, жена? Това мисля че не е Сивик форум, че да се пускат такива заглавия, нито пък Сивик е единственият модел на Хонда или се бъркам?

Колега, горе-долу си прав, но и не съвсем! Това с "Продавам 5ген" не го правят само собствениците на сивик, а и на други модели! Отделен въпрос е, че мисля за глупаво да се нападаме и делим по модели! Всичко това го казвам не само защото аз самия карам Сивик купе 5 ген, а защото за мен нещата стоят така: Хонда и останалите!Не го приемай за заяждане, просто мнение :)Относно клипа....какво може да се каже за NSX повече от това което се вижда на това видео ? Това е модела, който най-добре демонстрира духа на тази марка автомобили!Поздрави на всички фенове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега линка не работи за музиката от клипа :) Относно видеото , гордея се , че имам Хонда!!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо те кара да настръхнеш.Униклано

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че има тема за картинки, но на следващите мястото им някакси не е за там. Ето и връзка директно към темата с музея. Докато я гледах просто... не мога да го опиша. Сякаш усетих онзи позагубен дух на Хонда за момент.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Още много подобни снимки може да намерите тук:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Има и тапети, като например този, просто трябва да се поразрови човек.

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...