Jump to content
patzko0

сивик

Recommended Posts

здравейте, тъй като до края на месеца ще имам книжка, а пък след три месеца ще я взема имам въпрос. Моят сивив 1.4 75кс ми е доста тромав, да не говорим +2-3 човека. В-тек двигател за смяна като цяло колко денги излиза? Или по добре да търся 7 ген? Препоръки? Моята хонда е 6 ген, сри ако има ггешки, през тела пиша, няма комп. Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-евтиният вариант е да си смениш гарнитурата на главата и колата ти става 90 коня :) 7-ма генерация лично за мен не е решение, тъй като на цената на 7-ма генерация, можеш да вземеш Сивик 1.5 LSi (115 к.с.) или 1.6 VTi (160 к.с.) и да ти останат джобни ;) B16A2 моторите вървят между 2 и 2500 лв., което според мен е най-удачната и едновременно с това нискобюджетна алтернатива за твоя автомобил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най-евтиният вариант е да си смениш гарнитурата на главата и колата ти става 90 коня :o

По изчерпателно заглавие Няма!!!Най скъпия вариант е да смениш гарнитурата на главата :) и да останеш 75 коня .Може да пробваш с тази на дросела :) там май ставаше ;) . Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За темите:2. Заглавията на темите е крайно желателно да са обяснителни, изчерпателни и в съответния раздел. Теми от вида "Вижте..." (или по-лошото "Vijte") ще бъдат директно модерирани! Примери за лоши заглавия са: "Помогнете ми", "Имам проблем", "HELP: PROBLEM", "ПОМОООЩexcl.gif!!!", "Molqvi kajete .......", "nqkoi znae li..." и т.н. Пример за добри заглавия са: "Търся ключалка за контактен ключ за АХ"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...