Jump to content

Recommended Posts

ако може някои да ми даде информацията (таблици) която садържа чипа, ако е някоя която е правена още по добре колата е д16у8 с вал стеидж 2 и прожинки към него, генерация с колекторип.с знам че е наи добре да отида и да си я настроя на дино но колата няма никакав чип и в момента не варви пак и сега нямам финансова възможност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега, като за начало си сложи чип със стоковите таблици за D16y8, че на P28 горивните и запалителните таблици(Z6 - 16' , Y8 - 12' базови предварения) не си приличат много. До колкото съм чел, ако не си сгъстявал двигателя има вероятност с този вал да работи в обогатен режим поради сериозния профил на валовете (не знам до колко е истина...но има доста разбиращи хора във форума, които могат да потвърдят или отхвърлят). Остави си имейла и ако някой колега има стоков bin или някакъв за сходен на твоя сетъп да ти прати. Аз мога да ти помогна със стоков D16y8 bin утре, тъй като папката ми с информация не е компа, на който съм в момента :)П.П. Тези валове генерират добра мощност над 3000-3500 rpm така, че не очаквайте нещо грандиозно под тези обороти. Ако си с Crower stage 2 и имаш игри на оборотите на празен ход можеш да пробваш с леко обедняване на горивната смес. Един тип от honda-tech пишеше, че така си е решил проблема. Естествено не гарантирам, а просто ти давам инфо от изчетеното :) А ти знаеш, че диното и тунинга от специалист ще покаже още от възможностите на валчето...

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голям филм с тоя компютър ,ако искаш дай да ги разменим с моя да видим как ще е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има, ама bin-овете не са качени :D Има само 1 bin за D16Y8, който е с P72 основа, което ще рече, че трябва да се прехвърлят таблиците към P28/P30 основа като се зададат правилните обороти и вакуум в таблиците, защото са различни и ще стане мазаница, ако се копират директно

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Верно, ама последния дето е с P30 основа няма ли да стане?Ей тва му е името P30USDMCivicD16Y8203.BIN

Редактирано от Marcus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Този не го бях видял, колега :D Може и да стане, но честно да ти кажа ли ми се струва, че има доста корекции....не ми прилича на стоков .bin. Виж предваренията на колко градуса са на празен ход - 21,75' :lol: и като цяло изглеждат много богати таблиците... Ако може 1net да се намеси и да си каже мнението, че той е най-запознат с тази част :D

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Андо, понеже нямам собствен програматор приятелю говорих с едно приятелче и каза че другата седмица със сигурност ще можем да изчетем твоя собствен бин и ще ти го пратя, обещавам. :lol:Инак к'во стана с ецу'то?

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стана :D благодарности на теб НИКИ, ДАРКО И ЕМО че отдилихте от времето си сега само трябва да си запиша едно чипчесега карам с едноп сток п28 назаем но ми свети чека но мога да си я карам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...