Jump to content
baljy

филтър купе 6ген външен

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги, става въпрос за японски хеч 6та генерация 98г преди време отворих решетката, която е над чистачките и ми направи впечатление един отвор, който е точно над перката за парното та въпроса е понеже този отвор е доста широк и между него и перката няма никакъв филтър се замислих дали по принцип няма такъв филтър или предишния собственик го е махнал от моята ако някой знае и има снимков материал ще съм много благодарен а пък ако кажете и къде да го търся ако има филтър там цена няма да имате предварително благодаря и безаварийно на всички

Редактирано от baljy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ниама такъв филтър.Евентуално може да имаш в купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филтър има един и той е зад жабката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да забравих да споделя че знам за този зад жабката сменил съм го него, но тогава колеги целия прахоляк и боклуци които се навират там под тази пластмаса влизат директно в перката на парното тази дупка незнам дали сте я виждали но диагоналите и са около 15-20см квадратна е то от там и котка може да влезе и то голяма котка хаха много странно решение са измислили инженерите от страната на изгряващото слънце да не говорим че зимата от там влиза мноооооооого студен въздух :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа аз какво направих на англичанката,отрязах ламаринката която стоеше пред отвора ,и на шииката на отвора изрязах,свих и нахлупих една метална решетка с 3х3 мм. отвори ,после и малко силикон отстрани да не потропва евентуално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...