Jump to content
insomniac..

здравейте

Recommended Posts

как да и със какви пружини да повдигна задницата на моята хонда която е 4 вратка че немога повече да я гледам че е заприличала на немска овчарка отзад моля ви помагайте ?Лесно е да си купя нови но ефект ще има ли?Силно се съмнявам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега свали предницата,ще стане симетрията !!! Дай инфо,какви са ти сегашните пружини,дай някаква снимка и тн. за да ти помогнем???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че колегите субаровци си вдигат колите с фланци над пружините. Импреза има една модификация Pirsch‎, която е фабрично доста висока и някъде по темите им има имаше подбробно обяснение за тия фланци и постигане на подобен ефект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да и със какви пружини да повдигна задницата на моята хонда която е 4 вратка че немога повече да я гледам че е заприличала на немска овчарка отзад моля ви помагайте ?Лесно е да си купя нови но ефект ще има ли?Силно се съмнявам...

Най лесно и безболезнено за джоба ти, става с твоите си пружини и едни подложни втулки на амортисьора под тях..Втулките може да ти ги изработи всеки стругар..1см. втулка, повдига колата като цяло с около 2 см...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз се боря със същия проблем, тъпото е че пружините за седана и хетча са еднакви и естествено на седана му идат меки, значи най добре да вземеш комплект пружини и амортисьори от ВТИ и си решаваш проблема. Аз се прецаках и вземах само пружини но се оказаха от англичанка и не легнаха в леглото на амортисьора. Понеже не ми се дават повече пари реших да си направя гумени подложки. Вече съм си ги начертал ама не знам как да кача чертежа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реших проблема стана идеално ,заспа!!! пружини от англичанка 16мм дебели т.е. предните срязах им 2 намотки и е 4ук!!! задницата се оспа!!!мисля да изражня твърдоста и отпред със същите но да видим там колко ще се реже вече.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем и отидох в един магазин втора употреба и си взех такива подложки и съм много доволен от визуалния резултат, но возията се влоши колата е по нестабилна в завойте и вози малко по твърдо отзад зщото с тези подложки пружините са под напрежение . Така че само си преценявате какво да правите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...