Jump to content
MissCaprice

Гривни

Recommended Posts

Ех Момчи, Момчи...никакъв не четеш, само за глупости мислиш :lol: Хората са написали ценоразпис от еди колко до еди колко еди каква си цена. Нали затва пишете тука, ше правите групова поръчка. Пише, че ако се поръчат 100, дават 100 безплатни. Тоест 200 на цената на 100. Ако се поръчат 100 гривни, цената на една би била 1.03 паунда (обаче като се сметне промоцията 100 безплатни) идва че 1 гривна е 52 пенита което е под 2лв за брой ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За една бройка е скъпо, но с увеличаване на бройката цената драстично спада, а при поръчката на 100 бр. получаваш още толкова безплатно. Поне така го разбирам аз:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех Момчи, Момчи...никакъв не четеш, само за глупости мислиш :lol: Хората са написали ценоразпис от еди колко до еди колко еди каква си цена. Нали затва пишете тука, ше правите групова поръчка. Пише, че ако се поръчат 100, дават 100 безплатни. Тоест 200 на цената на 100. Ако се поръчат 100 гривни, цената на една би била 1.03 паунда (обаче като се сметне промоцията 100 безплатни) идва че 1 гривна е 52 пенита което е под 2лв за брой ;)

:D Ценоразписа съм го пропуснал! :D Просто следвах стъпките за поръчка и тва ми излезе! Досега не съм поръчвал от чужбина за тва не съм нясно с нещата! Но щом е така, давайте да се организираме и да поръчваме 100броя (демек 200)! Само не знам дали могат да са различни всички (всеки квато поиска) или трябва и 100те да са еднакви!??Веднага влизам с 2 броя! Нека някой по-запознат с тия групови поръчки да направи списък и да почваме да се записваме! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става ще има ли гривни ??? :rolleyes:Аз намерих ето този сайт : http://maksoft.net/page.php?n=72982&SiteID=1

Редактирано от ianiovski
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам хора къде са си поръчвали гривни на опел от тоя сайт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо питай :) и направи един пост какво може да се направи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цялата работа беше пак не съм 100% сигурен вечерта ще излизам с тоя пич и ще е сигурно тогава , значи бяха поръчали 50 броики и им легнаха 50евро излиза 1 евро гривната .. поносимо е сигурно повече ще са по евтинко ... а и материала беше хубав и не се къса и избелява надписите :) трявба да се даде идея какво да пише в каква форма да са и емблемки .. размери цветове ..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се включвам с 2-3 гривни стига да има някой да организира нещата:Предлагам да се създаде следната тема за събиране на сумата необходима за 1000-1100 гривни всеки да си даде заявката за бройки и съответната сума за тях и накрая да поръчваме. Иначе само ще си коментираме как всеки само иска и накрая само идеята ще остане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колеги темата замря много ........ давайте гривни на ХОНДАА за мен 2 бр :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте на какво попаднах http://www.horeka.biz/page.php?n=57251&SiteID=683 , но трябва за 1000 броя да се направят и цената е 88 стотинки . Следователно 880 лв трябват + 90 лв за избор на цвят :blink: ако се не лъжа ..... Така ,че предлагам да сметнем по колко пари ще излезне 1 гривни и който иска да каже бройката и цвета . След това да ги внесем на някоя банкова сметка за да се натрупат парите и след това да се поръчат и да се изпратят на притежателите й . Защото иначе никой няма да се навие да даде 1000 лв от него си . И парите да се внасят на сметката на някой доверен от форума ,който си е изградил име :) . Ако има съгласни + предложения на кой да внасяме парите и дали той ще се навие да казва :PП.С Ако някой е намерил по-добра фирма и по-евтино да сподели . Иначе предлагам прицнипа който описах по горе да е същият ;)

Редактирано от ianiovski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на това случайно да сте попадали http://maksoft.net/page.php?n=72982&SiteID=1оп той колега малко по горе е писал, извинявам се :)

Редактирано от airbrush

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите по-горе дадоха сайт, който не иска точна бройка, а колкото се съберат. Стига с тези сайтове за 1000 бройки, как ги виждате нещата? Трябва да са минимум 500 човека с по 2 бройки, реално няма как да се съберат толкова. Аз съм навит, ще си взема 2 бройки, когато се уточни дали въобще ще се прави поръчка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още по-добре ,че е колко бройки ние искаме ........... но аз в ония сайт не мога да се оправя . Така ,че дай да се разберем кой може да направи поръчка от там и на коя банкова сметка може да събираме парите . След това ще отворя друга тема и там ще съберем точната бройка защото тук няма как да стане :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Админа/Модератора който ми изтри поста. Знаех си, че винаги ще се намери някой с добро сърце да помогне на колега.Щом никой не желае да откликне на молбата ми тогава моля ние да поемем някаква инициатива и да направим поръчка за някакви гривни най-после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на мен ми допада, ако са с приятен дизайн и се стигне до обща поръчка съм ин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и мен само каде трябва да дадем паричките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз участвам с две гривни, ако ще се прави поръчка.

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Реших да направя списък на всички желаещи, писали в тази тема. Сигурните бройки са записани срещу всяко име, а там където има въпросителен знак (?) - отбелязал съм колегите, взели участие в темата, но не са посочили изрично дали ще поръчват :) Най-отдолу съм събрал накуп всички посочени линкове към сайтовете за гривни. Ако има някакви неточности - споменавайте ги, за да бъдат поправени!

 

Име/прякор: Брой гривни

 

1. MissCaprice

 

2. hondakio

 

3. honda_9977

 

4. ianiovski 2

 

5. p0n1X

 

6. frisko

 

7. CiViCwarrior 2

 

8. em1l

 

9. SpecTraL

 

10. Трънчо

 

11. dolt

 

12. Crazy job

 

13. plushen gad

 

14. eddy

 

15. AuruMoon 4

 

16. LuDu ?

 

17. fenabg ?

 

18. tsurko

 

19. crv-fan

 

20. Gencho

 

21. Player101 4

 

22. bate_em4o ?

 

23. ZaRRicK

 

24. misho ?

 

25. Еди Ведър ?

 

26. west bam

 

27. 3AgHuK

 

28. JK_HONDA

 

29. Se heriaL

 

30. kras3n ?

 

31. VladiVti

 

32. MaLcHo^HoNdAtA

 

33. jaydog

 

34. Vasilen_Civic_DOHC

 

35. Gaze.bg

 

36. m.g.

 

37. rulemaker 2

 

38. v1k7or

 

39. tuntov 5

 

40. Barito

 

41. danail_delchev 5/6

 

42. wardog 5

 

43. okokorekokes 5/10

 

44. ti6ko 5

 

45. tisho92

 

46. Too_SloW 5/6

 

47. chris_barnes ?

 

48. user

 

49. ToffiFee

 

50. clockerman

 

51. stambo82

 

52. Midway’ 2

 

53. airbrush

 

54. Ganchev 2

 

55. d.pavlovq

 

56. epsoncho

 

57. EmZvr 2

 

 

 

Линковете:

http://rubberbracelets.com/wristbands-pricing/

 

http://www.selektabg.com/productdetails.aspx?id=113

 

http://www.gowristbands.co.uk/

 

http://maksoft.net/page.php?n=72982&SiteID=1

 

http://www.horeka.biz/page.php?n=57251&SiteID=683

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ме брой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много несериозно, колеги! Никаква активност и инициатива - всъщност какво всичко в нашето ежедневие!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако има кой да ги направи предполагам ще има доста колеги които ще си вземат,но просто не искат да се нагърбват със задачата повечето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се отказвам, одавна ми мина мерака

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...