Jump to content
atoma

Acura

Recommended Posts

По-подобие на темите кой каква бегачка е видял реших и аз да пусна една такава. Нещеш ли оня ден както си седяхме в ОМВ с DJSprite и видяхме да спира една кола, гледаме на джантите пише Акура спогледахме се, той взе фотото и отиде да снима та ето какво видяхме:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Доста интересна количка за времето си, истинска класика, от разговора с чичката който я караше разбрахме че е голям фен на Хонда, мислел да си взема NSX но дошъл в България и се отказал и естествено много се изкефи на легендата на DJSprite каза че това е по добре от БМВ и МБ.

 

Поздрави.

 

пс: ако темата е в грешния раздел нека бъде преместена там където и е мястото или затрита.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна машина! А какъв е моторът?! На няква Д16-ка ми мяза! :o Ама тва ми се струва мааалко под класата на НСХ?! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

D16A1 е моторетката :o Той човечеца е канадски гражданин но е дошъл в БГ и всичко си е останало там предполагам и явно си е докарал само тая кола. Завален български говореше.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още преди 4 години във Варна имаше две такива интегри. Едната беше постоянно паркирана между червения и ген. Колев (в уличките). И двете са еднакви на цвят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз видях една такава червена в София преди 2-3 месеца...Това е 1во поколение...явно е с двигател ZC като на рексовете...или поне така пише в уики-то.

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

D16A1

- Found in: 1986-89 Acura Integra (North America)

- Displacement: 1590 cc

- Bore: 75 mm

- Stroke: 90 mm

- Compression: 9:3:1

- Valvetrain: DOHC

- Power: 113 hp @ 6250 rpm, 99 ft/lb torque @ 5500 rpm

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно голям фен зе оказа дядката , а колицата много запазена(автоматик) , с изключение на откачената предна броня дето некъв гъз му свалил няколко дни по рано казал не ти видях колата а тя паркирана .Сладкодумен ...въпреки разваления български ..хахах а колата я карала жена му каза .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още преди 4 години във Варна имаше две такива интегри. Едната беше постоянно паркирана между червения и ген. Колев (в уличките). И двете са еднакви на цвят.

Мда,на Ген Киселов е паркирана колата :) Скоро някой е счупил задното панорамно стъкло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Драго, ако е интеграта която спира до Станимир, май задното и стъкло е било простреляно от някакъв идиот спънал се в теглича и !!!

Редактирано от plamen_h

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за нея говоря !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз живеех на Тотлебен и минавах поне 3-4 пъти на ден покрай нея. Там за първи път видях и теб с предния черен звяр. Мина покрай мен и ми изтекоха очите (май е тази, която сега кара PoweRG?!?!).Но тогава още бях хондаджия само по душа. Регистрирах се във форума 1 месец преди да се преместя в София преди 4 години. Всъщност вината е твоя. Видях стикера на клуба на колата ти и с колегата ми се регистрирахме във форума! :angry: После разбрах и че на една от колежките брат и е луд фен (Васил Влахов). !!! И те така... заради твоя Сивик съм във форума. (А в хонда се влюбих заради изложения в Спортна Зала бордо Прелюд 4 г. през 1994-а) :)Отнесох се в спомени, а темата е за друго (баси, как ми липсва Варна)

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...