Jump to content
Dominiko

Хонда Tattoo :)

Recommended Posts

Здравейте колеги.Приятелката ми исма да ми направи подарък татус.Уговорил съм си час на 20.07 и ще ходя.Ще си я правя на предмишницата.Искам да бъде някаква плетка, която в средата си да има знак на хонда(направен де).Човека каза , че ще я мисли.Искам от вас който може или е виждал подобно, да ми постне снимка, абе чакам ваши предложения в тази насока в която съм обяснил, евентуално ако си харесам да я предложа и да ми я направят.Тези които рисуват също могат да ми помогнат.Спестете си кометрати дали трябва или "ще ти омръзне" и тем подобни фиолофски българо-форумни изказвания :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо подобно може, но да се стилизита емблемата да е малко по разчупена (както правят на татосите с йероглифи - заострени ръбчета например и тн)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:VsqjA-f...bmepb540175.jpg

 

Ама поне направи татуировката да работи за теб :

 

Публикувано изображение

 

П.С И много е тъпо да се бележиш за цял живот :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Като те гледам ...и ти като мен си "едрогабаритен" :P Един ден (дай Боже) станеш на 55г. и си купуш Мерцедес като всеки улегнал мъж...татуировката няма да си е някак на местото :rolleyes:

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве то хубаво съвети ама не е по темата, някак си искам кулурно да кажа , че наистина няма нужда от "да бъде или не бъде". Искам идеи и това е темата, моля колегите които отговарят да се предържат към нея, защото просто не ми помагат в друг случай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, в момента нямам много работа и си поиграх малко. :rolleyes:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега - давай смело! И аз ще си правя само да сбера някой лев! Моята ще е на гърба под врата! :rolleyes: Ще си правя емблемата и мотото, някак стилизирани! :tooth: Иначе за тези, които казват "по натам ще караш БМВ" и др. такива, ще кажа, че даже да поулегна някога и да карам нещо друго: 1-во + тва "нещо" винаги ще има и Хонда! и 2-ро - винаги ще си остана фен на Хонда по душа!Що годе по темата: може да си направиш така, че сякаш кожата ти е разрязана или одрана и отдолу се подава емблемата на Хонда (питай човека, който ще ти я прави за този стил да ти покаже нещо)! :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако трябва да си татърима корема както е показано по - горе ще отидат поне 1500лв и то едноцветна.Да има една шарка в тая насоко е темата.Мерси на война за добрите пожелания - бием се за хонда бате, седя на тупаник и чакам :rolleyes::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето предложение са ето тези два японски символа посредата на картинката

-> Публикувано изображение

 

Идеята ми е само двата символа без mugen power и лентата под тях.

Леко кодирано, само за фенове :rolleyes:

Рамо, гръб ...., на който където му хареса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предложението ми е това: ホンダтова е Хонда на японски.Накарай някой художник да ти го нарисува яко и действай :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предложението ми е това: ホンダтова е Хонда на японски.Накарай някой художник да ти го нарисува яко и действай :rolleyes:

Начи 3 квадратчета на Японски значат Хонда?! :tooth: Сори колега, ама нещо кодирането ти не го разчитам! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предложението ми е това: ホンダтова е Хонда на японски.Накарай някой художник да ти го нарисува яко и действай :rolleyes:

Да наистина дай линк да ги видя нормално иначе мерси за идеята чета и накрая след като я направя ще постна да видим ко е станало :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам линк колега.Това е от гугъл транслейт, а и да не са тези знаци, винаги може да разбереш как е хонда на японски.Или ако питаш мен по-добре "силата на мечтите" да си напишеш на японски, защото е многозначещо и не е само хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В помощ на колегата, копнах написаното от Данчо и го направих на картинка, защото много хора нямат инсталирани китайските/японски езици на компютъра си.

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двата символа от снимката на автара ми означават ХОНДА, а тези трите дето ги е дал Данчо..... ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Двата символа от снимката на автара ми означават ХОНДА, а тези трите дето ги е дал Данчо..... !!!

Бенджи бях изровил една тема днес пак я намерих и ти там пак беше писал, защото ми се върти нещо в главата за тея символи, но все още търся спонсор :D :D . Та Кanji или Кana е официалната азбука на японците, защото едното изписване на Хонда ми допада в пъти повече, но искам да го изпиша с японски с чисто японски йероглифи, а не с такива ползванби от китаиците. Това че имат много азбуки ми е ясно, но ми е чудно ако се напише на Kana дали няма да е грешно :lol: Мерси предварително :D Редактирано от ArowanA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне според уикипедията хонда се пише本田Или поне това е общото между 本田 宗一郎, Honda Sōichirō и 本田技研工業株式会社 Honda Giken Kōgyō Kabushiki-gaisha

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги добри съвети, но аз искам да е някаква плетка която посредата да има знака на хонда, не заради другото ами искам да е малко по разтеглена, а с йероглифите ще стане като че ли по квадратна ако мога така да се изразя !!!.Мерси все пак някой може и да ми нарисува нещо авторско.Е разбира се емблемата и тя да е в тон с плетката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги само една плетка досега, а вие сте с продуктивни мозъци. :P До 20 няма много помагайте :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отидох за плетеница в студиото па с кво се върнах, майка ми искаше да се откаже от мене. Ае кат я напрайш пусни една тема "кой ква татуйровка има" (само такава тема си нямаме).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги готово.Вече си имам татус.След обсъждане и няколко варианта се спрях на тази -допадна ми и това е, харесвам си я.Благодаря на колегите които се вклщчиха с коментари и препоръкиTatto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много е хубава татуировката! :lol: Дано никога не ти омръзне! :) П.П. И аз го мислих варианта с крилото, но като знам, че е по така за моторите и се отказах!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм привърженик на татусите, но винаги съм искал да стана много здрав :lol: и формата на гърба ми сама да си плаче за една голяма емблема на Хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко доне. Честото. Нали знаеш, че сега трябва да си я пазиш известно време, ама тфа не ти пречи да дойдеш до Варна да я видиме наживо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещавам август-септември ще дойда да се съберем да му ударим 1 лаф , па може и по 1 малко :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пиши си на пръстите на ръцете "DOHC VTEC" те тва е хонда татус !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е като си купя двигател със витек тогава,сега и да пиша аз като го нямам...... като си надвия над масрафа тогава ще си пиша по пръстите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...