Jump to content
kraichev

помагаите колеги ТОКАДЖИИ

Recommended Posts

та проблема ми е сладния двете бутончета за светлината за мъгла и реотаните на стъклото при натискане не светеха и днес реших да сменя крушките самоче се оказа че крушките са здрави а до бутоните ток не стига проветих всичките бушони по колата и всичко е ок ако някои може да ми каже от каде идва проблема ще съм благодарен а между другото и уредите за парното не светят !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
Отговорено (Редактирано)

Кои бушони си гледал-под волана или при двигателя?Първите са вторични.При двигателя имаш още едни.При тях пак си пише кой за какво се бори и можеш да разгледаш да не е някой от тях :rolleyes:п.п.Уредите работят ли си нормално?

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо за уредите на парното:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=27424Аз за копчетата за мъгла и реотана, виж в мануала за колата ако го нямаш или не знаеш от каде да си го изтеглиш пиши ми на скайп spas_ilchev и ще ти го пратя. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това как се сменят крушките на парното го знам проблема е че крушки има ток няма гледах бушоните и под капака и под волана всички са здрави :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да драсна по темата, някой ако знае кой е бушона изобщо за копчетата на нагревателя, халогени и т.н. защото при мен всички са здрави но не ми работят копчетата, както не ми бачка и вентилатора на парното/климатика.Благодаря предварително.пс: и отпред при мотора съм проверил и под таблото също, всичките бушони са здрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега kraichev, ако искаш мога да ти помогна със сервиз, но, ако искаш ще те пратя при мои приятели, много близки мои хора. И ако не тия оправят можеш да ме замериш с яйце :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега kraichev, ако искаш мога да ти помогна със сервиз, но, ако искаш ще те пратя при мои приятели, много близки мои хора. И ако не тия оправят можеш да ме замериш с яйце :lol:

[/quot

каде е сервиза колега и с какво точно се занимават ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...