Jump to content
Прелюд

Разпънка на Прелюд

Recommended Posts

Ще ми каже ли някой как точно се правят тези разпънки и дали има в Пловдив кадето мога да си го направя.Колко "см" максимално може да се разпъне Прелюда и горе долу за какви цени става въпрос.Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,по всичко изглежда, че нямаш никаква идея за какво говориш. Това означава само едно - че нямаш нужда от такава "разпънка". В нета има толкова много информация. Защо просто не почетеш малко и когато стигнеш до там да ти е нужно подобно нещо, вече ще знаеш достатъчно. Не вярвам в момента да ти е важно да можеш да влизаш в завоя с +5 км/ч отгоре без да изгубиш контрол от усукване и недозавиване.Не се сърди, но в началото всички опитахме да сме добронамерени с теб и напоследък пълниш форума само с глупости. Почети малко, научи основата и тогава питай за подробности.За да не съм съвсем оф топик - няма такова нещо като "Колко "см" максимално може да се разпъне Прелюда"! Тази разпънка не разпъва, а предпазва купето от силите на усукване, които действат над него в завой с висока скорост. По този начин подобрява управляемостта и стабилността.Прелюд купи ли, че търсиш разпънка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,по всичко изглежда, че нямаш никаква идея за какво говориш. Това означава само едно - че нямаш нужда от такава "разпънка". В нета има толкова много информация. Защо просто не почетеш малко и когато стигнеш до там да ти е нужно подобно нещо, вече ще знаеш достатъчно. Не вярвам в момента да ти е важно да можеш да влизаш в завоя с +5 км/ч отгоре без да изгубиш контрол от усукване и недозавиване.Не се сърди, но в началото всички опитахме да сме добронамерени с теб и напоследък пълниш форума само с глупости. Почети малко, научи основата и тогава питай за подробности.За да не съм съвсем оф топик - няма такова нещо като "Колко "см" максимално може да се разпъне Прелюда"! Тази разпънка не разпъва, а предпазва купето от силите на усукване, които действат над него в завой с висока скорост. По този начин подобрява управляемостта и стабилността.Прелюд купи ли, че търсиш разпънка?

Да купих и може би си прав че нз за какво говора. Имах предвид под разпънка колата да стане като жаба :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно съм те разбрал говориш за камбър кит. Той пък още по-малко ти трябва. :lol: Освен това за него ще трябва да смениш цялото окачване и ще ти излезе, колкото един МНОГО ХУБАВ прелюд или 2 не толкова хубави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо ползваш думи които ти са не ясни?и под "жаба" какво визираш?, щото разпънка и "жаба" нямат ама нищо общо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Итересна тема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се премести в Off topic :lol: :lol: :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо ползваш думи които ти са не ясни?и под "жаба" какво визираш?, щото разпънка и "жаба" нямат ама нищо общо?

Под жаба имам предвид да е много широка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе... някой знае ли къде да намеря иконката за прекръстване. Изведнъж ме обзе религиозност и ми се прииска да се прекръстя 3 пъти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така и така е оффтопик и разпъването стана ... аз съм чувал от дядото на един приятел ,че той е чувал ,че един прелюд го разпънали 1метър някъде. И сега вече е с 4 врати. Комбита са правили в щатите ама не съм виждал все още. :lol:Възможно е това което говориш ,не разбирам колегите защо ти се бъзикат. :lol:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,весела тема.аз да се изфукам,имам не една,а две разпънки.за да може колата ми да стане не с 4,а с 6 врати....да ама не помогна,габаритите й си останаха същите:)обаче забелязах,че задната разпънка ми пречи на музката в багажника,което не е за пренебрегване:Dиначе знам къде и кой ги прави точно около Пловдив.моите са от там.но понеже човека ми е приятел и е страшен пич,няма да ти дам координатите му за да не ме намрази :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата май говори за бодикит и разпънки на веждите. Ама по-добре недей, бате, по-добре недей! Прелюда си е красив в сток вид, особенно 3-та и 4-та генерация, ама ти си знаеш! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей толкова поне... предполагам.

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

раздувки по скоро, че до сега съм виждал да "разпъват" коли само тенекиджиите и то когато колата е "пита" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата май говори за бодикит и разпънки на веждите. Ама по-добре недей, бате, по-добре недей! Прелюда си е красив в сток вид, особенно 3-та и 4-та генерация, ама ти си знаеш! :rolleyes:

да за това говоря но хората тука нещо не искат да се заяждат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата май говори за бодикит и разпънки на веждите. Ама по-добре недей, бате, по-добре недей! Прелюда си е красив в сток вид, особенно 3-та и 4-та генерация, ама ти си знаеш! :rolleyes:

да за това говоря но хората тука нещо не искат да се заяждат
Преди няколко поста разбрах че говориш за стрът бар ,сега за wide body kit ... незнам вече.Обаче тоя прелюд от снимката да не е с гайда ,вместо гърне отзад? :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче тоя прелюд от снимката да не е с гайда ,вместо гърне отзад? :):P;)

Само ми кажи, че не ти харесва.... веднага ще сложа още 5 дудука ;) @Прелюд: Предполагам, че ще ти допадне Прелюда на Генадий - за мен си е чисто извращение.http://vbox7.com/play:fd841610

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче тоя прелюд от снимката да не е с гайда ,вместо гърне отзад? :):P;)

Само ми кажи, че не ти харесва.... веднага ще сложа още 5 дудука ;) @Прелюд: Предполагам, че ще ти допадне Прелюда на Генадий - за мен си е чисто извращение.http://vbox7.com/play:fd841610
Знам го тоя Прелюд но не ми допада една толкова хубава кола да бъде толкопва претрупана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

xaxa. ще си сложа тази тема във favorites.

"Разпънка" може да стане и на дозер, нали?! :D

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И каква, каква поредна Автомобилна драма... ;):D :D Абе тоз Прелюд от снимката има разпънка и на гърнето май, а? ;) Знам едни хора, които много хубаво разпъват интериора. Седалките стават на дивани, воланът става елипсовиден, ск.лост става правоъгълен и др. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе тука намерих едни разпънки ама за прелюд не видях :)разпънкиБре за гоулф , бимки и мерседиси има пък за прелюд няма , аааа искам и аз да си разпъна англишманката- бе повече ли върви колата като се разпъне , а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...

Знам го тоя Прелюд но не ми допада една толкова хубава кола да бъде толкопва претрупана.

Ето един доста по-успешен.

nakatag @ snimka.bg

 

Превю:

Публикувано изображение

Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...