Jump to content
Crazy job

Най-бързият автомобил в България

Recommended Posts

Аз гледах специално предаване в Дискавъри за производителите на това возило. Двигателя е разработка на Мазда - 2 роторни двигателя събрани в едно с два турбо компресора. Що се отнася за времената май казаха нещо от рода на 2,5 сек от 0-100 ако не греша, но ускорявал много по- бързо след 120 км. Видях и оня изпитателя който слезе от колата и каза - "Може и по- бързо да набира, ама ми се замая главата от ускорението" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа, това беше колата с толкова добри аеродинамични показатели, че при скорост над 270 км. може да се задържи на таван. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Аз гледах специално предаване в Дискавъри за производителите на това возило. Двигателя е разработка на Мазда - 2 роторни двигателя събрани в едно с два турбо компресора. Що се отнася за времената май казаха нещо от рода на 2,5 сек от 0-100 ако не греша, но ускорявал много по- бързо след 120 км. Видях и оня изпитателя който слезе от колата и каза - "Може и по- бързо да набира, ама ми се замая главата от ускорението" :)

http://www.tuning.bg/avto-novini/ssc-ultim...balgariya-21702 Къде видя мазда...

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро можем да очакваме и в Бургас подобен дзвер ! Като чувам нашите общински какви ги вършат, няма да се учудя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Да му е здрава колата на Ма(га)решки :D Лично на мен винаги ми е напомнял на див селянин,чиято крава токущо е избягала. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.tuning.bg/avto-novini/dagger-gt...hebnicite-21785До година две просто не е истина за ко иде реч. Аз лично не ми се вярва ако стане ще е нещо върховно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е в наши дни! Изтърсваш 500 000 долара за купчина метал, а на втория ден вече не си най-бързият, даже не можеш се израдва както си му трябва... :) Сега питам Ма(га)решки скубе ли си косата и проклинали се, че не си взе WV Вейрон?! А?! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...