Jump to content
Newbie

Какво го бута този опел толкова ?

Recommended Posts

пич ти колко пъти си правил стартове със токови б16 срещу стокови хе в астра ? явно не си хаха а нисанаа е с афтърмаркет бутала стеидж 2 валове генерация с хиедърси олекотен е и е с моднат всмукателен колектор и за кола тежаща близо 1400 кила върви доста добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам, че малко превъзнесохте великият С20ХЕ. В стоково състояние хич даже не е кой знае какво. Аз си карам Прелюд-чето в стоково състояние и съм доста по-доволен от "респонса" на двигателя от този на астрата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам, че малко превъзнесохте великият С20ХЕ. В стоково състояние хич даже не е кой знае какво. Аз си карам Прелюд-чето в стоково състояние и съм доста по-доволен от "респонса" на двигателя от този на астрата.

ако прелюда ти е нещо различно от Х22 не ми говори да по-добър респонс от на астрата :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) To заради това х22-ката едвам го бие, защото е най-великия и мощен двигател . Дето няма с какво друго да се сравни .... бухахаха rulemaker, пишеш колкото да не заспиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да е ся ще излезе че х22 е по бавен от х23 ; :):):) ) а на писта сливен се доказа че астра ХЕ е по бърза от прелюд 2.3 на 400 метра още преди много години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е по бавен , просто разликата е малка. И Х23 като няма респонс на ниските не знам кое ще има . сигурно б16 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и по-точно модовете на примерата за тези който имат интерес :12:1JWT S3 camsHotShot Cold Air IntakeHotShot HeaderFidanza Aluminum 9 lbs flywheel60мм генерацияи колата е показала 1290 килограма на кантара с 20 кила бензин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рул-мейкър по-добре не давай такива коментари. И да ме удари една астра не смятам, че ще и дам и една кола разстояние така, че при стоков автомобил както казах шансовете и не са толкова големи. От кола до кола и от шофьор до шьофор разликите са големи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и колата е показала 1290 килограма на кантара с 20 кила бензин

Нещо много ми се виждат тези кила :) Вярно ли са толкова тежки :)п.п. хахах да бе 5 тона е :) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мислех че са около 1000кг. Днес пък разбрах ,че ей такава мазда тежи 1615 кг....

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно Маздата сигурно са гледали другите килограми на големият талон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и колата е показала 1290 килограма на кантара с 20 кила бензин

Нещо много ми се виждат тези кила :) Вярно ли са толкова тежки :)п.п. хахах да бе 5 тона е :)
ми нз това ми е казано но не вярвам да ме еслъгал не е малка кола примерата според мен спокойно е на тези кила нз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя последно олекотявана ли е или не ?? Ако е олекотявана не може да е толкова по никакви параграфи. Тука имаше една олекотена Калибра беше 1 Тон. БМВ Е30 с 2.5 е тон и 100 вие какво я направихте тая Фастра ..... Ако е олекотяван Опела и с тея модове .....: Добре върви Хондата щом го наказваш :) п.п. Москвич Алеко: малко под тон и 100 . Всичко това е мерено на електронна везна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Теро, тез килограми и тез модове не са ли на Примерата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: не ми обръщайте внимание ... много съм зле :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз знам ама защо пред хората не мога да разбера :rolleyes:Та по темата, опела го бутам аз отзад с Прелюда :rolleyes:

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:rolleyes: To заради това х22-ката едвам го бие, защото е най-великия и мощен двигател . Дето няма с какво друго да се сравни .... бухахаха rulemaker, пишеш колкото да не заспиш.

нещо пак не зацепи кво пише, ама то иска и малко да се мисли. И да, нисана ако е олекотен тежи толкова, иначе е по-тежък.

А що се отнася до сток Прелюд 2.0 или 2.3 дето ще бие Астрата :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко нови клипчета от стартове на моята кола тези дни като чакам да ми пратят още 2 клипа и тях ги пускам така първия клип е срещу бмв е92 335 кабрио ! ! колата вярно е 2 тона но е и 306кс и 400нм

второто клипче е снимано от синият црх :lol: (старият рекс на пепи от клипчето с астрата малко по-назад в темата) моята кола е в същото състояние (само с един мн мн лек мод ) а в рекса има още един човек
скоро ще кача и клипчета срещу опела и още 1-2 бмв-та :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...