Jump to content
Radko

Тръгване за НС от София - 02.07.10

Recommended Posts

Колеги,Предлагам часа на тръгване да е 17:00ч. от Shell Ботевградско. Може би за някой е рано това, заради работния ден,НО трябва да се съобразим с хората,които са на палатков лагер. Би било добре да сме там малко по-рано и в 17:00ч. да тръгнем.Това е мое предложение! Не мисля,че по-късен час ще е по-удачен.Дано не пътувам сам.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще пътува ли в петък след обяд?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че 17 ще е рано за хората , които са на работа.18.30-19 ми се струва по-подходящо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да пътувам в Петък следобед! Хайде да договорим някакъв час удобен за повечко хора !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги това беше мое предложение 17ч. Може и 17:30ч, но не-по късно, защото тези,които сме на палатки си имаме работа като пристигнем !!!Пак казвам това е час на тръгване,който аз предлагам и не мисля,че ще мога да тръгна по-късно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде някой да се намеси и да каже точен час щот не мисля да пътувам сам !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен 18:00 е добър час! 20:30 сме там, който е на палатка (аз също) си разпъва за 15 мин. и всичко е ОК! Според мен е по - добър час, защото повечето колеги ( както и аз) сме на работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега аз също съм на работа и съм направил всичко възможно да се освободя 2часа по-рано ( а някои колеги даже и оптпуск си вземат),за да не изпуснат нищо от НС2010. Сигурно знаеш,че предвижването в колоно става по-бавно. (предполагам,че ако сме повечко коли ще се забавим с 30 мин).Моята идея на това пътуване е не просто да се качим на колите и газ и да пристигнем в Габрово. Идеята е да покараме час и половина да спрем някъде с Хондите и да пием по кафе за 20 минути,след което да продължим.Моля да направите всичко възможно да тръгнем по-рано!Поздрави!

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега съгласен съм с теб! Аз също съм се освободил но спътниците ми... :unsure: ако мога ще доида до 17.30 (надявям се да успея!)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги никой ли няма да пътува в Петък следобед :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега на мен ми се очертава да съм по това време, но не мога да съм на 100 % сигурен в колко часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че 17 ще е рано за хората , които са на работа.18.30-19 ми се струва по-подходящо

Сори за колегите палаткаджии, но ние колегите работари ще сме около 19ч на старта. И все пак, според мен ще се оформят 2-3 групички на тръгване в петък вечер (все пак Сф е най-населеното село !!!)P.S. Марто, дай на лични телефон, да те включим в наш`та скромна колона..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие , ще се включа в колонкаата :PАидееееее2 дни само ощееееее:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз трьгвам в 15 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Утре тръгваме. Място на тръгване - бензиностанция Лук Ойл на Ботевградксо шосе (вместо Shell ще се съберем на Лук ойл), там има по-голям паркинг.

 

На бензиностанцията ще сме около 16:30ч.

 

Потегляме точно в 17:00 часа!

 

Ако някой ще закъснее нека се обади: 0882 887 257 - Радко

Редактирано от Radko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...