Jump to content
B.Angelov

Течове в Акорд

Recommended Posts

Здравейте колеги, пиша с молба за съдействие по меко казано кофти проблем. В багажника на колата, по необясними за мен причини, се събира вода. По скоро в отделението за резервната гума. И за съжаление никак не малко, общо взето през 5 дена разглаям багажника и подсушавам поне литър. Видимо няма никакви пробойни, или нещо подобно. Колата никога не е имала удар отзад, а и като легна отдолу няма никаква ръжда. Просто не мога да си го обясня..... Смятам че не са оплатненията, защото самия багажник е абсолютно сух, обаче отдолу е ужас, в скоро време очаквам някоя жаба да изкочи. И като си представите че навън е 30 градуса можете да си представите нан какво ми смърди в колата. Така че, моля даите идеи и съвети какво да направя защото така не се живее. Благодаря предварително. А забравих...колата е Акорд, 2006 г. ако има изобщо значение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Незнам колко ще ти помогне щото моя акорд е баба му на твоя :lol: 1986 ама се пълнеше от стоповете ,смених си уплатненията и сега нямам ядове .П.п при теб жаби при мен и рибки можех да си пусна :shock: имам снимка някаде ама немога да я намеря над 20 литра вода след един порой.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При сивиците най често е от уплътнението на стоповете, на мен ми протече и от стъклото на стоповете, стопа се пълни с вода и влиза през фасунгите. Влиза и през шибидаха като се стича по покрива и пак отива в резервната гума. С едно шише с вода би трябвало да се установи от къде влиза

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, наистина не се бях замислял за оплатненията на стоповете, но като се пооправи времето ще я разглобя и надявам се ще отстраня проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвах силикон за гарнитури ако имаш под рака върши много добра работа, с него уплътних и стъклото на стопа въпреки че има много слаби лепящи свойства стана но малко ме гложди да не протече пак от ръба на стъклото но вече доста време не е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, пиша с молба за съдействие по меко казано кофти проблем. В багажника на колата, по необясними за мен причини, се събира вода. По скоро в отделението за резервната гума. И за съжаление никак не малко, общо взето през 5 дена разглаям багажника и подсушавам поне литър. Видимо няма никакви пробойни, или нещо подобно. Колата никога не е имала удар отзад, а и като легна отдолу няма никаква ръжда. Просто не мога да си го обясня..... Смятам че не са оплатненията, защото самия багажник е абсолютно сух, обаче отдолу е ужас, в скоро време очаквам някоя жаба да изкочи. И като си представите че навън е 30 градуса можете да си представите нан какво ми смърди в колата. Така че, моля даите идеи и съвети какво да направя защото така не се живее. Благодаря предварително. А забравих...колата е Акорд, 2006 г. ако има изобщо значение

Здравел колега!Щом имаш време да разглобяваш багажника,преди да го сглобиш полей обилно с маркуч и виж от къде се стича.Аз имам подобен проблем :) и вече се примирх с него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

При мен беше от самите уплътнения около багажника, силиконирах със силикон за стъклопакети и всичко е ок, ама и моята е дъргел, 2006 да има течове....тряа да е удрана отзад...иначе ебахти издънката....

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...