Jump to content
veso79

проблем с паленето на цивик 2.0итд

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги имам проблем които не си го убеснявам,на един наклон при обръщане на един баир колата изгасна и не дава никакви признаци да запали, не е от филтур или вуздух .Казаха 4е е от някои датчик или е имало някакво копче или бутон там за катастрофа, които суздавал проблеми ако някои може да помогне моля пишете колата е англичанка 2000г аиродек 2.0итд.Или ако знаете каде е това копче!

Редактирано от veso79

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойта се намира зад централната конзола ,като бръкнеш откъм педала за газта .Представлява гумиран бутон който се натиска надолу.Виж дали и твоя не се намира там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе тарсих там но нищо неможах да открия,някъде около жилата на за парното ли?Моита е англичанка там ми казаха че са на японските!

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някъде около жилата на за парното ли?

Не чак там напред..Между централната конзола и кожуха на парното ..http://i200.photobucket.com/albums/aa3/pur...icture002-2.jpgАко не е там, другото място където го монтират е зад жабката в дясно ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене е като отвориш жабката в ляво бъркаш и там !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам проблем които не си го убеснявам,на един наклон при обръщане на един баир колата изгасна и не дава никакви признаци да запали, не е от филтур или вуздух .Казаха 4е е от някои датчик или е имало някакво копче или бутон там за катастрофа, които суздавал проблеми ако някои може да помогне моля пишете колата е англичанка 2000г аиродек 2.0итд.Или ако знаете каде е това копче!

Намерихме проблема след диагностика в сервис на бош,електронния блок на помпата и ми казаха ремонта с гаранция 1200 лв, а ремонт без гаранция 350 лвможе ли някои да ме посаветва за някои по евтин сервиз които може да се спражи с проблема!ако може да помогне някои!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...