Jump to content
AuruMoon

Стандартни екстри за Lsi Eg4

Recommended Posts

Искам да питам какви са стандартните екстри на Honda Civic LSi EG4. Какво включва и какво може да се добави?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост не мога да ти помогна с какво точно включва, но мога да ти кажа, че може да се добави абсолютно всичко. И ABS и SRS може, ама тези двете никой почти не ги слага, защото са много трудни за инсталация. Иначе можеш да сложиш климатици, ел. огледала, ел. стъкла, фарове за мъгла и изобщо всичко, което се е предлагало за EG модела като цяло :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро се интересувам от ел стъклата(за което съм отворил тема) и може би фаровете за мъгла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 90% е сигурно, че инсталацията е прекарана заводски,поне за регулирането на фаровете е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен единственото Ел е шибидаха и нищо повече. Имам копче за фарове за мъгла, но не може да се включи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абсолютно всичко е прекарано от теб се иска копченца бушони и екстрата :lol: всичко е окабелено и има място за него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определи ми копченца. Значи слагам си машинката за ел стъкла свързвам я към буксата която уж тршбва да я има и остава само да сложа бушони в гнездото и да си сменя корите за да мога да управлявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...