Jump to content
Прелюд

Тунингован Прелюд

Recommended Posts

Здравейте. Бях удивен от аватара на един наш колега във форума. Той има следната аватар снимка

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Аз му писах да прати снимки на тази количка но няма отговор. Ако някой има снимките моля да прати че доста ми допадна стила в който е направена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, той искаше да го направи така. Но в момента не е с тази визия. Писахме си на ЛС преди време и ми обясни че това е проекта му. На мен също много ми хареса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм... дано не обидя някой, щото е въпрос на вкус, но това е най-лошото, което можеш да причиниш на един Прелюд. Този VeilSide кит е направн правен оригинално за Супра и Селика и би било чудесно да си го ползват само Тойотаджиите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И според мен стои ужасно :wub: По темата: Във форума имаше снимки на този прелюд... 90% сигурен съм. Мисля че е родно производство даже. Просто сега не мога да ги намеря.ПП: Може и да греша.

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...отзад си изглежда добре Прелюдеца незнам какъв е плана за отпред,но да кажеш,че е ужасно не го разбирам :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кукла е колата и наистина е правена при толитунинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми допада интересна е :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прави сте този е саита и броните са за тойота селика колегата genchotur ми ги беше пратил тези снимки или имаше тема за брони нещо такова но сега имам само тази на аватара :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че на вкус - хора разни и разни идеи, но и аз напълно подкрепям колегата Коев относно този тунинг на прелюд 4-та ген.Явно твърде много харесвам сток прелюдите и не смятам, че имат нужда от много "пипане" :cool:

Мхм... дано не обидя някой, щото е въпрос на вкус, но това е най-лошото, което можеш да причиниш на един Прелюд. Този VeilSide кит е направн правен оригинално за Супра и Селика и би било чудесно да си го ползват само Тойотаджиите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...