Jump to content
Wish

Организация...Софийска!

Recommended Posts

Наближава Националната и почнаха да изникват темички от сорта на "Мощна колона от Пловдив,Бургас и т.н".А София и околностите къде останаха бе :lol:.Или ние няма да ходим а?.Аз пък питам за Софийската Мощна колона кога и откъде ще тръгва.Говориме за Петъчна и Съботна.Щото някой от нас едва ли ще сколасат да тръгнат в Петък.Давайте идеи откъде и кога ще се тръгва към БанкеТОТ :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми... петък след работа..някъде към 18...18 и нешшшшто...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Местата за тръгване традиционно са бензиностанциите по Ботевградско шосе - Лукойла в Долни Богров , ОМВ - удобството е , че може да се съберем достатъчен брой автомобили на конкретното място. И най-вероятно ще сме поне 3 различни групички - петък сутрин - към 10 часа , петък вечер - след работа , т.е към 19 часа , събота сутринта .... Освен ако не се тръгва през Прохода Шипка - тогава ще сме на Макдонадс на Цариградско ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добрия и най-прекия пъг е през АМ Хемус -Севлиево - Габрово.Аз лично ще съм в Петъчната група

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кико не се претеснявай,колона ще има просто е малко раничко.Аз предлагам като миналата година да се съберем на шела на Ботевградско (пада се след околовръстното)Не си спомням,но някой обявил ли е в колко часа тръгва колоната от Узана?Ако е в 11:00,тези като мен които тръгват в събота сутринта да се съберем към 7:00-7:30 на шела!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с петъчната група. След работа е добре, НО трябва да се има предвид,че в петък става якото задръстване и за хората които идват от центъра ще е малко трудно. Нека,който мисли да пътува в петък да дава предложения,за хората които ще пътуват в събота също. Да се дават такива примерно още няколко дни,след което да се определи точно час и мястото от където ще се тръгне. За да може всеки да си направи сметка, дали трябва да излиза по-рано от работа и т.н Също така, не трябва да тръгваме чак толкова късно защото има хора, които трябва да разпъват палатки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да съкратя по възможност работният Петък и да тръгна към 17:00 (най-късно), за да избегна задръстванията. Бензиностанция Shell на Ботевградско шосе мисля е подходяща за сбирка на повечко коли и ако има желаещи може да си организираме срещата там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да съкратя по възможност работният Петък и да тръгна към 17:00 (най-късно), за да избегна задръстванията. Бензиностанция Shell на Ботевградско шосе мисля е подходяща за сбирка на повечко коли и ако има желаещи може да си организираме срещата там.

колеги и аз съм ЗА да се съберем на тази бензиностанция и според мен и часа е удобен...след 18ч. мисля вече че ще е късно особено за тези с палатките :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако тръгването е към 5, 100% ще се хване задръстването. След работа докато се приберем да си вземем багажите, после малко пазаруване, и ей го 7-7.30ч., а тогава вече в София е по-леко движението.. Може и да не е много натоварено по магистралата,не знам... 50/50

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елате на месечната да се разберем и това е :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой за петък сутрин/преди обяд?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз , ама съм бавен и не се знае колко ще се налага да спирам( с две деца - на 5г и на 5м - от тях зависи), иначе не ми се пътува сам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молба към тези, които ще тръгват събота:Здравейте колеги, бих искал да Ви информирам, че колоната за шествието ще се формира събота в 9 и 30 на Узана. Моля при възможност да съобразите вашето пътуване и да бъдете преди 9 и 30 на Узана за да направим още по-голяма колона. Ще се видим на НС. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой за петък сутрин/преди обяд?

Аз мисля петък към 10-11 ч. да потръгваме ний.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молба към тези, които ще тръгват събота:Здравейте колеги, бих искал да Ви информирам, че колоната за шествието ще се формира събота в 9 и 30 на Узана. Моля при възможност да съобразите вашето пътуване и да бъдете преди 9 и 30 на Узана за да направим още по-голяма колона. Ще се видим на НС. Поздрави!

Най-накрая някой да даде точен час за тръгване от Узана,така че колеги предлагам сбирка 6:30 (събота) на Шела на Ботевградско:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих желал да Ви се бъркам в програмата, но с много зор ще стигнете до 9 и 30 на Узана.Ако пътувате в колона имам предвид, защото предвижването в колона коства значително повече време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Молба към тези, които ще тръгват събота:Здравейте колеги, бих искал да Ви информирам, че колоната за шествието ще се формира събота в 9 и 30 на Узана. Моля при възможност да съобразите вашето пътуване и да бъдете преди 9 и 30 на Узана за да направим още по-голяма колона. Ще се видим на НС. Поздрави!

Най-накрая някой да даде точен час за тръгване от Узана,така че колеги предлагам сбирка 6:30 (събота) на Шела на Ботевградско:cool:
аз съм там :P Редактирано от KICK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги и аз ще пътъвам в събота,само уточнете колко часа и аз ще съм там,и къде е точно тоя shell на ботевградското :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам колегите,които ще тръгваме в петък след обяд в 17:00ч. да сме се събрали вече на Shell Ботевградско шосе, и лека полека да се изтеглялме. (за да стигнем на време и да разпъваме палатки :dry: )Нека се разграничим кой тръгва в петък сутрин, петък след обяд и събота сутрин.Така ми се струва,че по-лесно ще се организираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да това ми се струва добра идея, нека се разделим и по оделно да се разбираме, тези които ще патуват в събота сутрин и тези от петък,аз съм в събота сутрин 6.30 на шела

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

организация софийска хич я няма !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама вярно хич я няма. Колеги вие да не сте решили всеки отделно да си пътува !!! ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз мисля да тръгна Петък - 09:00 или към 11:00-12:00. Ако има някой съгласни за тези часови зони да ми пишат !

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В Събота сутринта 6:15 съм на въпросния Шел :).Националнааааааааааааааааааааааааа :)

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така вече ми харесва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...