Jump to content
movx2000

шпилки за предна главина на сивик

Recommended Posts

гумаджии ми прецакаха резбата на едната шпилка на предната главина и сега се чудя какво да правя.щеше ми се да сложа оригинална шпилка, обадих се в бултрако и за поеден път се убедих какви са идиоти - не се продавали отделно, нито с фланеца, а само цялата главина - цена 390 лева. преди време ми поискаха за ламбда сонда 450 лева. изобщо бултрако явно не са опция за каквото и да е като резервни части - дават отказващи оферти.тук някой беше писал, че трябвало да се избива лагера и той да се смени, та излиза солено, някой има ли опит в това, и да сподели откъде да намеря шпилките и каква е процедурата за смяна? все пак е отговорно, та малко ме е страх да сложа шпилка взета от незнаен доставчик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не вземеш шпилка или направо цяла главина втора ръка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брат вземи си размера на шпилката и си направи същата при стругар .ще ти вземе 5-10 лв.от 2 години карам с такива шпилки удължени даже и нямам проблеми.набиването става и без сваляне на главината ако някой ти каже че не става те лъже .аз лично сам съм избивал и набивал 16 шпилки на сивика.в хонда сервиз ми искаха 400 лв за смяна на шпилките.луда работа

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ами да взема втора ръка, но къде? в софия по моргите да намериш части за хонда е трудна работа, от опит знам.а ми се ще да стане бързо, защото оставам без кола, а я ползвам непрекъснато и много ми обърква работите сега този проблем.звънях на Омбре, единия телефон е изключен, другия никой не го вдига :lol: сега пак ще му звънна.стругар също е вариант, но къде да го търся този стругар? не познавам никакви стругари.

Редактирано от мишо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти маи искаш някои да свърши твоята работа :lol:Има координати за автоморги във форума както и автомобили на части. Някои да каже дали шпилките са като на 5 генерация и си намери такава от София, че е по-лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм лекувал подобен проблем при Омбре (тамън 2 пъти. Мама им @№$@№$@ на гумаджиите). Помня, че цената бе около каса бира :lol: Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм страдал от гумаджий но си отстраних проблема сам вадиш горния шарнир и кормилния накрайник вадиш карето избиваш лагера сваляш диска избиваш старата шпилка набиваш нова и си 6и после по обратния ред аа и шпилката където я сложих беше от прелюд малко е по дълга но я разнах и стана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е решен.шпилки взех от Омбре, смених ги на друго място.наложи се и смяна на лагера, което е и най-неприятното. сам не бих се хванал на подобно нещо защото нямам къде да го направя - двор или гараж, а на улицата не искам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...