Jump to content

Recommended Posts

Лампата на таблото обoзначаваща въздушните възглавници свети постоянно?!? какво значи това? airbags не работят или обратното или нещо съвсем друго?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди или на ЕЛКОН или пробвай с вградената диагностика (буксата на късо) и следиш колко пъти ще мигне. По кода ще разбереш какъв е проблема.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди или на ЕЛКОН или пробвай с вградената диагностика (буксата на късо) и следиш колко пъти ще мигне. По кода ще разбереш какъв е проблема.Успех

Малко тъп въпрос, но къде е тази вградена диагностика (букса на късо) ? Къде да я открия в колата за да проверя? Благодаря за бързия отговор колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като свети лампата значи че в момента са дезактивирани и при катастрофа няма да се отворят!Има тема за изчистване на SRS грешки ,прочети я и пробвай това което пише там.Ако нямаш повредена част в системата и е само набита грешка след процедурата описана там ще се оправи.Моята ми светва през 3-4 месеца но след изчистване на грешките се оправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не намирам темата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята светна при влизане в дупка и то с много малка скорост. Направих и самодиагностика с буксата която се намира под жабката при 6-та генерация.След като разбрах какви са грешките реших да я закарам в специализиран сервиз . В сервиза се опитаха да ме изпързалят с 600 лева като казаха че ми е заминал модула или нещо подобно.След което аз реших така и така ако е изгорял нищо не губя да пробвам метода за които споменава колегата и които е опоменат и в менуала.И за няма минута оправих всичко.Буксата на която се прави процедурата са намира под волана не се свалят и корите.Към буксата отиват бял и черен кабел.http://prikachi.com/images.php?images/521/2219521C.jpg[/img]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...