Jump to content
J's Racing BB8

Наливно масло?

Recommended Posts

Здравейте.Искам няколко мнения за тия наливните масла.Добри ли са/кое е по добре наливно или в туба/.Всички мнения ще са ми полезни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в бг няма гаранция, че опакованите в туби масла не са като наливните :) тук почти всички стоки са ни ментета. аз си взех наливно цастрол,НО от приятел, от запечатан варел със сертификат и директен внос/демек неква гаранция имах, че поне в бг не е правено нищо с него/. иначе си взимам само в туби, ама и скъпо съм взимал бошлав работа. най-добре за момента е масло бутилирано от чужбина ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Зависи,ако познаваш собственика на сервиза за масла или магазинера което ти препоръчат,ако не-твърдо съм за наливното.Него поне можеш да го видиш какво е при покупката. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега преди 4 000 км сложих наливно Mobile и до сега никакви проблеми. Ако е читав сервиза не би трябвало да има разлика. + е че при наливното ти сипват колкото ти трябва, а не да ти пробутват кофти разфасовки и да си събираш 1 по 1 излишните литри при всяка смяна..

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм вече 3 години с наливно масло взимам си го от базата на лукойл едно че е по евтино и за сега съм много доволен нямам проблеми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

castrol gtx protect наливно го вземах по 12 лв литъра. почти колкото бутилираното, ама поне знам, че е добро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Q8,Не съм имал ядове,ма то с масло какви ядове може да има човек.10кинта на литър май беше.Преди карах с valvoline max live ма 15 кинта за литър няма да давам :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май наистина е по-важно от кой и от къде го купуваш,отколкото дали е наливно или бутилирано............ :newbie: Аз от сигорно 15г. ползвам MOTUL,който мой приятел със сервиз взима директно от официалния представител и да чукна на дърво ,досега не съм пипал никога нищо по двигателите на колите,които съм имал.............. :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз до сега вече почти 50 000 км само с наливно Castrol карам (редовно във високите обороти) и двигателят нито го харчи, нито дава признаци да иска ремонт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...