Jump to content
kiko

Смяна на сегменти-какви?

Recommended Posts

Привет,колеги!Предстои ми смяна на сегменти,та питането ми е кой какви е ползвал.За сега имам 2 варианта НПР и Теикоко.Въпроса ми е към хора които са минали процедурата и могат да похвалят дадена марка.Мотора е В16 степен 11,5:1 ....и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да изчакаш за доставката - най- добре оригинални от щатите.Ако не - до сега никой не се е оплакал от NPR. Другите не съм ги чувал дори и не мога да кажа нищо за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пръвият вариант е NPR, а вторият е или тейкоку или рикенс, тези две фирми са производителки на сегменти за първоначално вграждане в нашите автомобили, само че няма да ги чака от щатите а ще ги чака 1 ден от ms_auto. :) Въпросът е принципен - има ли някво значение дали ще са стокови или ще са тюнинг, като се вземе предвид доста далеч от стоковото мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При толко правени Хонди,никой ли няма да си похвали чарковете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на "правените Хонди" :newbie: сегментите идват с буталата.Аз лично бих изчакал поръчка от Америката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееееее Драго,не всички сменят и бутала,а и искам до националната да съм поразработил.Ще ги зимам от БГ-то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

NPr вземи има и едни hostige или нещо такова и те не са лоши. (за 2-рите мисля че в бг трудно ще се намерят..)(но наи добре е оригнални от америка според мен.)(щом издържат 200 хил км.. просто са доказани:) щом не ти се чака Нпр

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...